Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta – Projektant

Mebel RUST

Wrocław

96 dni temu

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Firma Mebel Rust to czołowy producent kuchennych mebli klasy Premium w Polsce. Innowacyjna polska marka posiadająca nowoczesny zakład produkcyjny na Śląsku, własne laboratorium innowacji i kontroli jakości, zespół projektowy RUST DESIGN Studio, własną sieć salonów sprzedaży i zespołów montażowych. RUST jest również producentem i wyłącznym dystrybutorem w Polsce szwajcarskiej marki KITCHOO oferującej mikro kuchnie. Swoje produkty firma prezentowała na targach EuroCucina 2016 w Mediolanie, KBIS w Las Vegas (2016), Orlando (2017) i K+B Londynie (2017). Obecnie firma sprzedaje swoje produkty w Europie, USA, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Trwają przygotowania do jubileuszu 50-lecia marki RUST w 2018 roku.

Wrocław
DK/P Wrocław
Opis stanowiska:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja planów sprzedażowych
  • prezentacja oferty i produktów firmy
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • udział w targach branżowych
  • nadzorowanie ekspozycji zgodnie ze standardami firmy
Wymagania:
  • sukcesy w osiąganiu wyników sprzedażowych
  • łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji z klientem
  • doświadczenie w sprzedaży
  • entuzjazm
  • zaangażowanie
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętności negocjacyjne
  • znajomość technik sprzedaży
  • asertywność
  • wykształcenie minimum średnie
  • samodzielna organizacja pracy
  • znajomość branży meblowej będzie dodatkowym atutem
  • język angielski mile widziany
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia)
  • pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowe
  • dobrą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wiedzę z zakresu designu
  • bardzo dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia
wraz z załączoną klauzulą:

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta