Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta w Salonie Łazienek

BP Górny Śląsk

Gliwice

69 dni temu

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, która od ponad 25 lat jest profesjonalnym dystrybutorem produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej oraz sanitarnej. Posiadamy kilkadziesiąt placówek na terenie całego kraju, będąc rzetelnym partnerem w doradztwie technicznym i dostawie rozwiązań dla naszych klientów, a w szczególności wykonawców oraz firm projektowych. Nasi Pracownicy to osoby pełne zapału i energii do działania, tworząc przy tym prężne zespoły profesjonalnie obsługujące klientów. Obecnie poszukujemy kreatywnych kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta w Salonie Łazienek
Miejsce pracy: Gliwice

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę salonu łazienek w zakresie:

 • obsługi, doradztwa i sprzedaży asortymentu salonu (wyposażenie łazienek, płytki) do klientów indywidualnych;
 • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z architektami i projektantami wnętrz;
 • opracowywanie i przygotowywanie ofert dla współpracujących firm instalacyjno-wykonawczych;
 • monitorowanie realizacji postępowań ofertowych;
 • dbanie o wizerunek salonu i aktualność prezentowanej oferty;
 • bieżące doskonalenie swoich umiejętności i wiedzy w zakresie oferowanego asortymentu.

Aby dołączyć do naszego zespołu oczekujemy:

 • wykształcenia min. średniego;
 • doświadczenia handlowego lub związanego z doradztwem/obsługą klienta;
 • zapału do pracy oraz otwartości do przyswajania nowej wiedzy;
 • samodzielności i elastyczności w działaniu;
 • otwartości i predyspozycji do budowania pozytywnych relacji z klientami;
 • wysokiej kultury osobistej;
 • praktycznej znajomości MS Office;
 • dodatkowym atutem będzie znajomość branży sanitarnej, lecz jeśli jej nie znasz chętnie wszystkiego Cię nauczymy.

Pracując z nami możesz liczyć na:

 • stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
 • wynagrodzenie podstawowe oraz kwartalny system premiowy, oparty o osiągane wyniki;
 • pracę stacjonarną w atmosferze współpracy, w młodym i energicznym zespole;
 • pełne wsparcie w ramach programu wdrożenia, który pozwoli na poznanie branży, oferowanego asortymentu oraz rozwoju umiejętności sprzedażowo-handlowych;
 • dużą samodzielność w działaniu;
 • ciekawą i różnorodną pracę, pełną wyzwań i niestandardowych sytuacji;
 • bieżące wsparcie ze strony doświadczonego zespołu;
 • możliwość stałego rozwoju kwalifikacji zawodowych.
 • opiekę medyczną i karty Mutlisport
 • możliwość korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
Klikając przycisk aplikuj wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez Bims Plus FHH Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Górny Śląsk Sp.k. z siedzibą w Przyszowicach, ul. Graniczna 82, 44-178 Przyszowice wszystkich danych osobowych zawartych w dokumentach złożonych przez Pana/Panią w toku procesu rekrutacyjnego (w tym w CV i liście motywacyjnym), dla celów prowadzonej rekrutacji.

Obowiązek informacyjny – Rekrutacja

Szanowni Państwo,
Zawiadamiamy, że przetwarzamy Państwa dane osobowe podane nam w przesłanej przez Państwa aplikacji (proces rekrutacji).
1. Administratorem danych osobowych jest Spółka BIMs PLUS FHH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Górny Śląsk Sp.k. z siedzibą w Przyszowicach, ul. Graniczna 82, 44-178 Przyszowice.
Dane kontaktowe Inspektora ochrony danych:
a. e-mail - ochrona.danych@grupa-hbh.pl
2. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz prawo do ich przenoszenia, na warunkach odrębnie przewidzianych prawem.
3. Pracujemy wyłącznie na danych podanych przez Państwa w trakcie procesu rekrutacji.
4. Państwa dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, w toku którego złożyli Państwo aplikację i zostaną usunięte natychmiast po jego zakończeniu to jest najpóźniej w dniu podpisania umowy o pracę z kandydatem który w wyniku tej rekrutacji pozytywnie zakończył okres próbny i zostanie zatrudniony na umowę o pracę. Jednakże jeśli wyrazili Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych również dla przyszłych procesów rekrutacyjnych, wówczas przetwarzamy Państwa dane osobowe również dla dalszych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez 12 miesięcy.
5. W przypadku gdy wyrazili Państwo zainteresowanie aplikowaniem na stanowisko w innej Spółce Grupy i wyrazili Państwo zgodę na przekazanie złożonych przez Państwa dokumentów do tej Spółki w zakresie terminów usunięcia Państwa danych Osobowych obowiązują zapisy zawarte w punkcie 4.
6. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest konieczność wypełnienia przez nas obowiązku prawnego (art. 6 ust. 1 lit. c) wynikającego z przepisów prawa pracy lub Państwa zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a) jeżeli podali nam Państwo szerszy zakres informacji niż wymagany przez prawo pracy. Jeśli udzielili Państwo zgody, informujemy, iż zgoda ta może być w dowolnym czasie cofnięta, jednak nie ma to wpływu na legalność wcześniejszego przetwarzania danych na jej podstawie.
7. Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne jednakże jest nam niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. W przypadku ich braku, nie będziemy mogli skontaktować się z Państwem i przeprowadzić w sposób należyty rekrutacji z Państwa udziałem.
8. Odbiorcami Państwa danych mogą być podmioty zewnętrzne, z którymi współpracujemy w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz inna Spółka Grupy w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przekazanie jej Państwa danych osobowych.
9. Zawiadamiamy, że Państwa dane nie będą przedmiotem zautomatyzowanych procesów decyzyjnych ani nie będą udostępniane poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego lub organizacjom międzynarodowym.
10. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
11. W razie pytań, wątpliwości lub w przypadku potrzeby zmiany / aktualizacji danych, prosimy o kontakt na adres lub email wskazany w punkcie 1.