Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Doradca Klienta

Lindorff S.A.

Opole

145 dni temu

Ogłoszenie numer: 1916243, z dnia 2018-02-28

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 4400 pracowników w 12 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

27 czerwca 2017 roku firmy Intrum Justitia i Lindorff połączyły siły stając się liderem rynku zarządzania wierzytelnościami na świecie. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

Miejsce pracy: opolskie / Opole

Opis stanowiska

Zadania Doradcy:

  • telefoniczne wsparcie Klienta
  • prowadzenie negocjacji i pomoc w określeniu warunków spłaty zadłużenia
  • aktualizacja danych kontaktowych
  • raportowanie podjętych działań
  • utrzymanie pozytywnych relacji z Klientem

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • łatwości w nawiązywaniu relacji oraz formułowaniu myśli
  • zaangażowania
  • otwartości na zmiany
  • chęci do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • dobrej znajomość obsługi komputera
  • gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym (7.00-22.00)
  • doświadczenie w obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • komfortowe warunki pracy: nowoczesne biuro, dostęp do strefy relaksu, biblioteki oraz sali fitness
  • umowa o pracę, wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone premią miesięczną
  • rozwój kompetencji:
    • 2 dni wdrożenia, na którym poznasz naszą firmę i branżę
    • 5 dni szkolenia z trenerem wewnętrznym
    • stałe wsparcie mentora
    • indywidualne coachingi i warsztaty dla zaawansowanych :)
  • dofinansowanie pakietu prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport
  • możliwość korzystania ze zniżek na lunch, do kina lub teatru
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego
  • możliwość zdobycia nagród w licznych konkursach
  • przejrzysty proces rekrutacji - po jednym spotkaniu wiesz, czy jesteś częścią naszego Zespołu!

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta

Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Doradca Klienta Praca Doradca Klienta