Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Doradca Klienta

Masterlease

Białystok

41 dni temu

Masterlease od kilku lat jest jednym z liderów rynku leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów. Oferujemy nowoczesne produkty finansowe wraz z usługami dodatkowymi. Specjalizujemy się w finansowaniu samochodów do 3,5 t oraz w zarządzaniu flotą. Naszymi klientami są najlepsze firmy polskie oraz międzynarodowe koncerny dbające o jakość
i osiągające sukcesy w biznesie. Dostarczanie samochodów klientom to nasz cel. Samochody to nasza pasja.

W związku z rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Białystok

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub finansowej min. 3 lata
  • Umiejętność aktywnego pozyskiwania klientów
  • Umiejętność prowadzenia spotkań handlowych
  • Komunikatywność, łatwość budowania relacji
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji i ciągłego rozwoju
  • Prawo jazdy kat. B
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym (mile widziane)
  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)

Zakres obowiązków:

  • Obsługa procesu sprzedaży według obowiązujących standardów i procedur
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w kanale zdalnym (Internet, telefon)
  • Akwizycja umów leasingowych zgodnie z ustalonymi planami sprzedaży
  • Utrzymywanie i rozwijanie pozytywnych relacji biznesowych z bieżącymi i potencjalnymi klientami
  • Przygotowanie i prezentacja ofert w oparciu o stosowane modele finansowe

Oferujemy:

  • Praca w firmie o uznanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
  • Realne szanse rozwoju
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków