Doradca Klienta

Onninen Sp. z o.o.

Radom

4 dni temu

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Aktualnie do naszego oddziału w Radomiu, ul. Maratońska poszukujemy  kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Zadania:
  • Obsługa klientów gwarantująca wysoką jakość i profesjonalizm
  • Doradztwo asortymentowe
  • Wydawanie i przyjęcia towaru
  • Kontrola obiegu dokumentów dotyczących przeprowadzanych transakcji
  • Zamawianie i układanie towaru na półkach w Punkcie
Wymagany profil kandydata:
  • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane doświadczenie w dużych sieciach handlowych w dziale elektrycznymlub sanitarnym
  • Wiedza techniczna
  • Wykształcenie średnie
  • Mile widziana znajomość branży elektrycznej lub instalacyjno-grzewczej
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Elastyczność
  • Komunikatywność
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy językowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pyszna kawa

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Doradca Klienta
Doradca Klienta to osoba, która doradza klientowi zakup optymalnego produktu, usługi firmy. Pracownik ten odpowiedzialny jest, m.in. za: pozyskiwanie klientów, obsługę klientów i sprzedaż produktów, budowanie trwałych relacji z klientami oraz realizację planów sprzedażowych. Doradca Klienta powinien posiadać wykształcenie min. średnie. Posiadać ...
Praca Doradca Klienta