Doradca Klienta
Jai Kudo Polska Sp. z o.o.
Poznań
specjalista (mid)
umowa o pracę
3 dni temu

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest częścią Grupy Essilor / Luxottica i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych. Obecnie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Przyjazną atmosferę,
  • Szkolenia specjalistyczne na stanowisku pracy,
  • Pakiet benefitów.
Zadania:
  • Kompleksowa opieka nad klientami firmy,
  • Telefoniczne przyjmowanie oraz pilotowanie zamówień,
  • Implementowanie zamówień do systemu Comarch,
  • Współpraca z laboratorium optycznym,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakresie optyki okularowej – mile widziane,
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Zaangażowanie oraz chęć zdobywania nowej wiedzy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem.
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • UMOWA O PRACĘ
  • SZKOLENIA
  • DARMOWE OKULARY
  • IMPREZY I WYJAZDY INTEGRACYJNE
  • PROGRAM MULTISPORT
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • GRILLOWE PIĄTKI

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest:
Jai Kudo Polska Sp. z o. o., Chodzieska 15, 60-418 Poznań, tel. 61 652 46 19, e-mail: info@jaikudo.pl. Dodatkowe informację można uzyskać przez stronę internetową jaikudo.pl

Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast inne dane na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Jeżeli w dokumentach zawarte są dane wrażliwe, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Pani/Pana zgoda na ich przetwarzanie (art. 9 ust. 2 lit. a RODO)(treść zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wrażliwych zawartych w przesłanych dokumentach przez Jai Kudo Polska Sp. z o. o ), która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

Dane osobowe mogą być ujawnione współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym mu wsparcia na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia.

Dane przetwarzane będą przez okres trwania rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia przez Panią/Pana zgody. Zgodę można wycofać poprzez wysłanie wiadomości z żądaniem na podany wyżej adres mailowy lub osobiście w siedzibie Administratora.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych - Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22 Kodeksu pracy jest niezbędne, aby uczestniczyć w postępowaniu rekrutacyjnym. Podanie przez Panią/Pana innych danych jest dobrowolne.

Poznaj

JAI KUDO Polska sp. z o.o.

AI KUDO Polska jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych w Polsce. Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki na świecie. Naszym atutem jest innowacyjność, dzięki której nieustannie rozwijamy swoje produkty w taki sposób, aby zaspokoiły najważniejsze potrzeby użytkowników. W 2015 roku przystąpiliśmy do międzynarodowej grupy optycznej – Essilor.

Firma JAI KUDO Polska już od ponad 18 lat zaopatruje polskie zakłady i salony optyczne w soczewki okularowe oraz oprawy.  Cechuje nas profesjonalizm. Nasze działania są przemyślane i zaplanowane. Opieramy się na sprawdzonych koncepcjach. Jesteśmy przy tym elastyczni i kreatywni.  JAI KUDO działa w oparciu o najnowocześniejsze technologie oraz dzięki zaangażowaniu wyjątkowego zespołu profesjonalistów na każdym szczeblu.

Do flagowych produktów firmy JAI KUDO należą przede wszystkim zindywidualizowane soczewki progresywne HyperView oraz ręcznie wykonywane oprawy JAI KUDO HANDMADE.

Nasza oferta nie ogranicza się tylko do wysokiej jakości produktów, sprawnej obsługi klienta, czy elastycznych cen. Oferujemy także wiedzę (know-how), jak skutecznie prezentować ofertę oraz w jaki sposób promować markę. JAI KUDO Polska proponuje swoim Partnerom biznesowym opiekę stacjonarnych i mobilnych doradców, profesjonalną obsługę Działu Obsługi Klienta, możliwość zamawiania produktów z wysyłką tego samego dnia. Ponadto wysoką premię rabatową za zakupy przez sklep on-line, wsparcie w zakresie reklamy i marketingu, a także wiele innych ciekawych rozwiązań, często będących częścią indywidualnych umów z tymi Partnerami, dla których oprócz jakości i ceny liczy się pomysłowość, elastyczność, przyjazny klimat i wieloaspektowe wsparcie.

Nasz MISJA:

Wzrok to jeden z najważniejszych zmysłów wpływający na nasze samopoczucie oraz na jakość naszego życia. Kiedy widzimy dobrze, możemy uczyć się, pracować i uczestniczyć w życiu otaczającego nas świata. Grupa Essilor zgodnie z tą zasadą już od 170 lat realizuje swoją misję, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia.

Grupa Essilor, jako długoletni światowy lider w optyce okularowej, jest skoncentrowana na wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań problemów wzrokowych, które pomagają korygować i chronić widzenie 7,4 miliardów ludzi na całym świecie. Motorem wszystkich działań, podejmowanych przez pracowników Grupy Essilor na całym świecie, jest realizacja misji, którą jest poprawa jakości życia poprzez poprawę widzenia, a także poszanowanie zasad i wartości, które wykształciły się w Grupie podczas 170 lat działalności.

Nasza misja jednoczy 64 000 naszych pracowników na całym świecie, definiuje naszą strategię i motywuje nas do tworzenia innowacji.