Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Medyczny

MediSensonic sp. z o.o.
Warszawa
menedżer / dyrektor
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
581 dni temu

Ogłoszenie numer: 7496433, z dnia 2022-09-21

MediSensonic to zespół naukowców i ekspertów rozwijających własne projekty B+R w obszarze bezinwazyjnej diagnostyki medycznej. Pracujemy w oparciu o technologie sensorów biomedycznych, wiązek mikrofalowych oraz foto-optycznych.

Proces diagnostyczny opiera się na detekcji zmian chorobowych pacjenta przy użyciu sensorów mikrofalowych i radarowych. Zebrane dane zostają przetworzone algorytmicznie, a pacjent otrzymuje cyfrowy obraz uzyskanych wyników.

Naszym celem jest wprowadzenie na rynek innowacyjnych urządzeń do diagnostyki medycznej, umożliwiających obrazowanie zjawisk zachodzących w organizmie pacjenta w sposób precyzyjny, a zarazem łatwy i bezpieczny.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • udział w pracach B+R dotyczących projektu
  • konsultacje w opracowaniu koncepcji urządzenia
  • przygotowanie wniosku do komisji bioetyki i protokołu badania
  • przygotowanie dokumentów do URPL
  • nadzór nad badaniami na ochotnikach
  • sformułowanie finalnych wytycznych dla procesu certyfikacji systemu jako wyrobu medycznego
  • informacje wsadowe do instrukcji używania (ostrzeżenia, ograniczenia stosowania, działania niepożądane)
  • wstępna analiza wyrobu medycznego
  • wstępna ocena kliniczna – ocena skuteczności i bezpieczeństwa wyrobu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne lub farmaceutyczne
  • swobodne poruszanie się w większości dyscyplin medycznych
  • doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość obsługi komputera na poziomie zaawansowanym
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • dodatkowym atutem będzie udział w co najmniej jednym projekcie badawczym

Oferujemy

  • pracę „od zaraz”
  • umowę o pracę na pełen etat
  • elastyczne godziny pracy
  • pracę na terenie Warszawy z możliwością pracy zdalnej