Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    12 dni
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny Biura

Greenpeace
Warszawa
praca stacjonarna
4098 dni temu

Greenpeace jest międzynarodową organizacją ekologiczną, obecną w 40 krajach świata.
W Polsce jest rozpoznawana m. in. dzięki takim sukcesom jak: ochrona Doliny Rospudy, 200 tys. podpisów zebranych w ramach inicjatywy obywatelskiej mającej na celu poszerzenie Białowieskiego Parku Narodowego czy działaniom związanym z powstrzymaniem budowy nowych kopalni odkrywkowych i elektrowni atomowej.

Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do blisko 30-osobowego zespołu pracowników Greenpeace w Warszawie jako:

Miejsce pracy: Warszawa

Cel stanowiska: odpowiedzialność za działy ds. pozyskiwania funduszy i administracyjny biura w Polsce (tj. programy pozyskiwania indywidualnych darczyńców, marketing, finanse i księgowość, administracja budynku, human resources) oraz ścisła współpraca z centralą Fundacji na Europę Centralną i Wschodnią w Wiedniu.

Zadania i obowiązki:

  • zarządzanie pracą dyrektorów finansowego i administracyjnego,
  • nadzór nad bieżącymi programami i działaniami w zakresie pozyskania funduszy i marketingu,
  • wdrażanie nowych narzędzi i procedur pozwalających na osiąganie zamierzonych celów i stały rozwój organizacji,
  • zarządzanie finansami biura, w tym nadzór nad budżetem i odpowiedzialność za sprawozdania roczne,
  • implementacja strategii HR, w oparciu o wytyczne z Centrali przy jednoczesnym dopasowaniu do potrzeb lokalnego biura,
  • nadzór nad wszelkimi sprawami administracyjnymi związanymi z funkcjonowaniem biura i jego obsługą.

Wymagania:

  • ugruntowane doświadczenie biznesowe i praktyczna wiedza, szczególnie w zakresie finansów, marketingu, zarządzania zasobami ludzkimi (chętnie w pracy przy projektach dotyczących różnych obszarów organizacji),
  • umiejętność strategicznego myślenia,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • otwartość na nowe doświadczenia, elastyczność, kreatywność, inicjatywa,
  • doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych oraz znajomość tego sektora będzie dużym atutem,
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (praca w środowisku międzynarodowym),
  • zainteresowanie problematyką ochrony środowiska oraz pozytywny stosunek do idei i sposobu pracy Greenpeace.