Najnowsze oferty pracy

  • Zastępca Dyrektora Hotelu

    Mercure Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    18 godz.
    Twoja misja Odpowiedzialny/na będziesz za działalność operacyjną hotelu w celu osiągnięcia założonych wyników ekonomiczno-finansowych oraz jakościowych. Będziesz liderem dla doświadczonego, wieloosobowego i kompetentnego zespołu, będąc wzorem do naśladowania, który zainspiruje...
Zobacz więcej ofert pracy

Dyrektor Operacyjny

Accata Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3653 dni temu

Ogłoszenie numer: 444977, z dnia 2014-05-21

Accata Group to firma działająca od kilkunastu lat na rynku polskim i zagranicznym, specjalizująca się w organizacji eventów, dla klientów indywidualnych oraz firm. Naszym atutem są własne obiekty (klub Arco, włoska restauracja Navona oraz Grill&Bar Osada) a to co nas wyróżnia to doskonały serwis oraz doświadczony zespół, który potrafi zadbać o potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Więcej informacji na stronie www.accata.pl.
W związku z dynamicznym rozwojem w chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • bieżące funkcjonowanie trzech obiektów gastronomiczno – usługowych,
  • organizację eventów dla grup zorganizowanych różnej wielkości (nawet powyżej 1000 osób),
  • opracowanie i wdrożenie standardów obsługi klienta,
  • współtworzenie i realizację strategii biznesowej Grupy Accata,
  • realizowanie planów sprzedażowych i optymalizację kosztów operacyjnych,
  • ścisłą współpracę z zarządem firmy oraz z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w branży gastronomicznej i obsłudze imprez,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania zespołem
  • wiedza i praktyczne doświadczenie w zakresie wdrażania standardów obsługi klienta,
  • orientacja na wyniki i dynamizm w działaniu,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • stabilność zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.