Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Einkäufer / Specjalista ds. Zakupów

RENA Polska Sp. z o.o.

Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec

132 dni temu

Zur Verstärkung unseres Teams am Standort in Polen suchen wir zum nächstmöglichen Zeitpunkt einen:

Miejsce pracy: Lubań, Zgorzelec, Bolesławiec
Aufgaben:
  • Bearbeitung von Bestellvorschlägen sowie internen Anfragen
  • Einholung von Angeboten , Verfolgung von Lieferterminen
  • Durchführung sowie Unterstützung bei Preisverhandlungen
  • Durchführung Lieferantenqualifikationen
  • Erstellung von Auswertungen und Angebotsvergleichen
  • Marktanalyse und eigenständige Suche von potentiellen Lieferanten
  • Tägliche Lagereingangskontrolle gemäß Bestellobligo
  • Anlage und Pflege der Lieferantendatenbank
  • Dokumentenpflege und Dokumentenablage
  • Sonstige Administrative Tätigkeiten
Erfahrung:
  • Einschlägige vergleichbare Berufserfahrung im Einkauf
  • Verhandlungssicheres Deutsch, weitere Fremdsprachen vom Vorteil
  • Führerscheinklasse B, Bereitschaft zu Dienstreisen
  • Selbständige Arbeitsweise
  • Sozialkompetenz, wie z.ß.: Teamfähigkeit, Kommunikativität
Wir bieten:
  • Einen sicheren Arbeitsplatz in einem zukunftsorientierten und expandierenden Unternehmen
  • Eine exzellente Einarbeitung sowie kontinuierliche Aus -  und Weiterbildung
  • Anspruchsvolle und vielseitige Aufgabe
  • Angenehmes Arbeitsklima

Poznaj

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym w Wykrotach zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (55)
Legnica (96)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (272)
Toruń (148)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (821)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2093)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (63)