Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Elektryk

BATER Sp. z.o.o.

Gliwice

61 dni temu

Innowacyjna, prężna firma Bater produkująca akumulatory przemysłowe zapewnia duże możliwości rozwoju.

Firma dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym i stosuje najnowsze technologie produkcyjne.

Elektryk
Miejsce pracy: Gliwice
Opis stanowiska:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek w zakresie układów sterowania i sprzętu pomiarowego,
  • optymalizowanie parametrów ustawień maszyn,
  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki, mechaniki oraz automatyki przemysłowej,
  • zapobieganie powstawaniu awarii elektrycznych i układów automatyki,
  • prace konserwacyjne urządzeń elektrycznych.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • uprawnienia SEP 1kV G1, E,
  • uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi o napędzie silnikowym,
  • dokładność,
  • dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • dobre zarobki,
  • możliwości rozwoju.

Poznaj

Bater Sp. z o.o. Oddział Gliwice

BATER jest producentem i dostawcą baterii trakcyjnych do elektrycznych wózków widłowych i platformowych wszystkich typów. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się także w kompleksowym dostarczaniu rozwiązań zasilania awaryjnego w obiektach - szpitalach, centralach telekomunikacyjnych, obiektach wojskowych, rozdzielniach energetycznych, itp.

Poznaj stanowisko: Elektryk
Elektryk to osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych. Do głównych obowiązków tego pracownika należą, m.in.: naprawy, diagnozowanie i instalowanie uszkodzeń elektrycznych oraz regulowanie parametrów ich pracy. A także wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz napraw instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych, planowanie zakresu i ...
Praca Elektryk