Newest jobs

View more jobs

Swipe left or right
to go to next or previous job

Ekonomista Budowy / Cost Manager

EPCM Executive Search

Kraków

32 days ago

Międzynarodowa spółka działająca w segmencie nieruchomości komercyjnych w oparciu o własne zasoby poszukuje Ekonimisty Budowy / Cost Manager. Dana osoba będzie odpowiedzialna za obsługę finansowo-księgową budów w obszarze budownictwa biurowego, hotelowego, mixed-use i mieszkaniowego na terenie Warszawy.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres zadań:
  • Obsługa ekonomiczno-księgowa inwestycji budowlanych;
  • Współpraca przy przygotowaniu i aktualizacji budżetu danego projektu;
  • Przygotowywanie miesięcznych planów finansowych projektu i raportów rozliczenia budowy; w tym cash-flow;
  • Zatwierdzanie, kontrola i weryfikacja umów, rachunków, faktur i wszelkich zobowiązań pod względem formalno-rachunkowym oraz poprawności z umowami i pełnomocnictwami;
  • Wprowadzanie wszelkich faktur i dokumentów kosztowych do systemu;
  • Wsparcie dla kierownictwa projektu w zakresie formalno-ekonomicznym w tym udział w negocjacjach z kontrahentami;
  • Kontrola rozrachunków z kontrahentami;
  • Monitoring należności i zobowiązań;
  • Prowadzenie dokumentacji księgowej inwestycji;
Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy rozliczaniu projektów budowlanych;
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub budowlane;
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
  • Praktyczna wiedza na temat obsługi finansowo-księgowej inwestycji budowlanych;
  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy ;
  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne;
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pasjonującą pracę po stronie developera;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie + pakiet socjalny);
  • Praca w gronie profesjonalistów i ekspertów na rynku nieruchomości.

Explore

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.

Get to know the position: Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych

Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych to osoba, która nadzoruje i koordynuje projektami budowlanymi i inwestycyjnymi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie materiałów budowlanych, wykonawców i inwestorów, doradztwo techniczne, realizacja infrastruktury budowlanej firmy, analizy rynku, a także nadzór pracy podległego personelu, ...
Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych Job Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych

Search jobs by:

Dolnośląskie:
Wrocław (655)
Wałbrzych (65)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (237)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (46)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (844)
Tarnów (104)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2051)
Radom (172)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (232)
Nysa (82)