Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży (Air&Sea)

ROHLIG SUUS Logistics SA

Warszawa

40 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku, karta Multisport, karta paliwowa)
  • Niezbędne narzędzia pracy
Zadania:
  • Rozwijanie sprzedaży i realizacja budżetu;
  • Obsługa klientów i systemu CRM;
  • Współpraca z działami operacyjnymi oraz innymi działami firmy;
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Raportowanie do przełożonego;
  • Współpraca w ramach sieci partnerskiej.
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta – mile widziane;
  • Wykształcenie średnie;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność i dobra organizacja pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży