Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

16 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
W/KWEL
Twoje Zadania:
  • Aktywna obsługa klientów z sektora B2B w oparciu o zawarte Umowy Handlowe
  • Dokonywanie zmian na kontach klientów, aktywacja serwisów i usług
  • Obsługa zleceń sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami biznesowymi
  • Pomoc klientom w zakresie zgłaszanych problemów technicznych
  • Pomoc klientów w interpretacji faktur za usługi telekomunikacyjne
  • Współpraca z innymi działami w związku z otrzymanymi zgłoszeniami
Nasze Oczekiwania:
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami oraz partnerami handlowymi
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, umiejętność ustawiania priorytetów
  • Znajomość MS Office (Excel, Word )
  • Orientacja na realizację celów biznesowych
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem
  • Preferowane wykształcenie wyższe ( licencjat)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży