Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Tester

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o.

Warszawa

16 dni temu

Aplikacje Krytyczne Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania dla Ministerstwa Finansów.

Interesuje cię stabilna praca w firmie dostarczającej rozwiązania informatyczne dla kilkunastu tysięcy użytkowników?

Jesteś otwarty na wyzwania w administracji publicznej?

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Tester
Miejsce pracy: Warszawa

PROJEKTY
  • BIG DATA  – jeśli nie straszne Ci są duże wolumeny danych w różnych formatach, zapraszamy do współpracy.
  • APLIKACJE WEBOWE i DESKTOPOWE– jeśli dokładne sprawdzanie działania aplikacji daje Ci satysfakcję, to czekamy właśnie na Ciebie!
  • Testy WEWNĘTRZNE, czy UAT? Jeśli masz doświadczenie w planowaniu testów i we współpracy z Klientem, będzie to Twoim atutem
  • Testy MANUALNE, czy AUTOMATYCZNE? Jeśli potrafisz zautomatyzować swoją pracę, będzie to dla nas istotne
Opis stanowiska:
  • Projektowanie scenariuszy i realizacja testów aplikacji (funkcjonalne, manualne, wydajnościowe, integracyjne)
  • Weryfikację zgodności wytwarzanego oprogramowania z założeniami projektowymi i dokumentacją
  • Przygotowywanie raportów z testów
  • Współpraca z testerami i deweloperami w zespole projektowym
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie  (kierunki ścisłe; preferowane informatyczne, matematyczne lub ekonomiczne)
  • Wiedza z zakresu metodologii testowania i podstaw inżynierii oprogramowania
  • Min roczne doświadczanie na stanowisku o zbieżnym zakresie obowiązków
  • Wiedza z zakresu jakości oprogramowania, najlepiej poparta certyfikatem ISTQB
  • Znajomość podstaw języka zapytań SQL
  • Umiejętność przeprowadzania testów i raportowanie wyników
  • Znajomość technik tworzenia przypadków i scenariuszy testowych
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę, którą tworzą ludzie pełni zapału i nowych pomysłów!
  • Pracę z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Udział w innowacyjnych projektach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Biuro w centrum Warszawy, gdzie możesz przyjść do pracy ze swoim pupilem :)
Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data for the needs necessary in the recruitment process.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Tester
Pracownik Tester to osoba, która zajmuje się testowaniem danego produktu, sprzętu pod względem jakości, wydajności oraz stabilności. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: testowanie oprogramowania oraz tworzenie przypadków testowych, badanie zgodności implementacji ze standardami, pisanie scenariuszy testowych i skryptów, przygotowywanie raportów z wyników testów, ...
Praca Tester