Główny Specjalista ds. Zakupów Technologicznych i Sieciowych

Orange Polska S.A.

Warszawa

12 dni temu

Team Warszawa

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • zarządzanie procesami zakupowymi kategorii związanych z budową i utrzymaniem systemów telekomunikacyjnych na podstawie planów biznesowych np. transmisyjnych, dostępowych, konwergentnych
  • prowadzenie negocjacji w technicznych projektach zakupowych
  • stały monitoring i analiza rynku dostawców dla wybranych kategorii
  • współpraca z organizacjami zakupowymi z Grupy Orange między innymi z Francji, Hiszpanii, Rumunii i Słowacji
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne
  • znasz rynek i masz doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami sprzętu telekomunikacyjnego w roli zakupów lub obsługi technicznej
  • posiadasz znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę w międzynarodowym środowisku
  • doświadczenie w pracy na stanowisku Negocjatora lub w obszarze wsparcia technicznego będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową bez limitów
  • Realne wyzwania na co dzień
  • Internet i telefon bez limitu
  • Nowe znajomości i przyjaźnie na lata
  • Pracowniczy Program Emerytalny
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły