Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Główny specjalista

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w Warszawie

Warszawa

7 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 31412

Warunki pracy

Pracownikom oferujemy:
– proponowane wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 5 434,14 zł brutto, ustalone wg mnożnika 2,9,
– dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
– umowę o pracę na czas określony,
– trzynaste wynagrodzenie, bogaty pakiet szkoleń, staże eksperckie, refundacje nauki języka i studiów podyplomowych,
– pakiet socjalny: platforma Benefit, dofinansowanie wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach, sala ćwiczeń w budynku Ministerstwa,
– możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie, możliwość dofinansowania kart sportowych (FitProfit), ruchomy system czasu pracy: rozpoczęcie pracy w godz. 7.30-9.00,

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań
– obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe
– praca przy komputerze,
– opis dostępności budynku dla osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie ministerstwa http://www.miir.gov.pl/strony/ministerstwo/praca-w-ministerstwie/

Zakres zadań

  • Uczestniczenie w pracach projektowych i wytwórczych związanych z wprowadzaniem nowych systemów informatycznych lub rozbudową istniejących, w tym: projektowanie architektury systemu, projektowanie interfejsu graficznego systemu, wytwarzanie oprogramowania w technologii IBM Lotus Domino, przeprowadzanie testów i odbiorów wprowadzanych rozwiązań.
  • Wdrażanie systemów informatycznych dla potrzeb organizacji w zakresie: planowania przedsięwzięcia, konfiguracji warstwy aplikacji, wytwarzania oprogramowania, dokumentacji eksploatacyjnej oraz wsparcia użytkowników.
  • Zapewnienie dostępności i niezawodności działania wdrożonych systemów informatycznych, w tym administrowanie systemami w warstwie aplikacji (m.in. zapewnianie jakości danych, zarządzanie uprawnieniami, etc.), bieżące wspieranie użytkowników w zakresie obsługi systemów IT, koordynowanie i monitorowanie zewnętrznych usług serwisowych, obsługiwanie błędów/ nieprawidłowości systemów IT

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe techniczne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego doświadczenia w zakresie projektowania, analizy oraz wdrażania systemów teleinformatycznych w zakresie programowania systemów teleinformatycznych w technologii IBM Lotus Domino, w zakresie administrowania systemami informatycznymi
  • umiejętność tworzenia systemów teleinformatycznych w technologii IBM Lotus Domino
  • znajomość metod i narzędzi wspierających przeprowadzanie prac analitycznych, projektowych oraz testów narzędzi informatycznych
  • znajomość języka SQL oraz baz danych
  • znajomość regulacji prawnych w zakresie informatyzacji państwa
  • kompetencje: organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, rzetelność, myślenie analityczne
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość metodyk zarządzania projektami
  • umiejętność tworzenia aplikacji internetowych i mobilnych
  • znajomość UML

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...
Specjalista ds. Informatyki Praca Specjalista ds. Informatyki