Zobacz więcej ofert pracy

Główny specjalista

Polska Agencja Kosmiczna
Warszawa
6 000 - 7 000 zł brutto/mies.
starszy specjalista (senior) / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
527 dni temu

Ogłoszenie numer: 7715541, z dnia 2022-11-14

Polska Agencja Kosmiczna w Gdańsku
Prezes
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 25/2022

Opis stanowiska

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu:
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
Miejsce wykonywania pracy: oddział terenowy w Warszawie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • prowadzenie spraw administracyjnych Departamentu Bezpieczeństwa Kosmicznego (zwanego dalej departamentem);
  • prowadzenie spraw dot. zamówień departamentu w zakresie i na zasadach określonych w ustawie prawo zamówień publicznych;
  • udział/wsparcie w realizacji procesu prowadzenia rejestru obiektów kosmicznych;
  • prowadzenie spraw z obszaru realizacji procesów związanych z realizacją i rozliczaniem projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych;
  • udział/wsparcie administracyjne w zakresie realizacji projektów w środowisku międzynarodowym;
  • udział w grupach roboczych w ramach organizacji Paktu Północnoatlantyckiego (NATO) i Europejskiej Agencji Obrony (EDA);
  • realizacja zadań związanych prowadzeniem punktu kontaktowego dla projektów realizowanych w ramach NATO i EDA będących w kompetencjach departamentu.

Wymagania

niezbędne:

  • wykształcenie: wyższe – preferowane kierunki z obszaru zarządzania i/lub administracji

pozostałe wymagania niezbędne:

  • co najmniej 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość programów Excel, Word, Power Point oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne porozumiewanie się (mile widziany dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego np. certyfikat, zaświadczenie)

wymagania dodatkowe:

  • znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych;
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysokie poczucie odpowiedzialności;
  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • umiejętność działania pod presją czasu;
  • wysoka kultura osobista;
  • znajomość przepisów prawnych i norm związanych z ochroną informacji;
  • umiejętność współpracy w grupie projektowej;
  • mile widziane doświadczenie w obszarach zarządzania ryzykiem oraz zapewnienia jakości.

Wymagane dokumenty
Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania prosimy o złożenie następujących dokumentów:

  • CV i listu motywacyjnego;
  • kopii dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia;
  • kopii dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego;
  • Odpowiedzi na zadanie praktyczne: Wypowiedź pisemna w języku angielskim, 500-1000 słów przedstawiające własne rozumienie kandydata celów, zadań i sposobu realizacji podkomponentu SST określonego w Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2021/696 z dnia 28 kwietnia 2021 r. ustanawiające Unijny program kosmiczny i Agencję Unii Europejskiej ds. Programu Kosmicznego
  • oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
  • oświadczenia o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenia o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe;
  • kopii innych dokumentów potwierdzających spełnienie dodatkowych wymagań;
  • kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „tajne” lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (tj..: Dz. U. z 2019 r. poz. 742 ze zm.);
  • kopie świadectw pracy, zaświadczeń, zakresów obowiązków lub innych dokumentów potwierdzających wymagane niezbędne doświadczenie zawodowe (długość i rodzaj).