Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor

Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie

Olsztyn

85 dni temu

Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Olsztyn
Ogłoszenie o naborze Nr 26860

Warunki pracy

czas pracy - 8 godzin, praca również w terenie, stres, wyjazdy służbowe.

Zakres zadań

  • wykonywanie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego w zakresie instalacji elektrycznych wyznaczonych inwestycji i remontów w celu zapewnienia własciwego ilościowo - jakościowego wykonywania robót instalacyjnych, ich srawnej organizacji, zachowania bezpieczeństwa pracy i ppoż, odbioru oraz rozliczenia finansowego zadania zgodnego ze stanem faktycznym, podpisanymi umowami, zatwierdzonymi protokołami konieczności, WKI i dokumentacji techniczno - kosztorysowej;
  • realizowanie zadań inspektora nadzoru inwestorskiego poprzez wydawanie kierownikowi budowy lub robót, potwierdzonych każdorazowo wpisem do dziennika budowy, poleceń w celu usunięcia nieprawidłowości lub zagrożeń, wykonywania robót, badań lub odkrywek, wykonywania niezbędnych ekspertyz prowadzonych robót instalacyjnych, przedstawienia dokumentów dopuszczających do obrotu i stosowania w budownictwie wyrobów i urządzeń technicznych oraz egzekwowania tych poleceń;
  • przeprowadzenie pięcioletnich, rocznych i okresowych przeglądów obiektów budowlanych, w celu sporządzenia protokołu stanu sprawności technicznej, użytkowej estetyki obiektów i otoczenia, nadzoru aktualizowania na bieżąco KOB, określenia potrzeb inwestycyjno - remontowych, konserwacyjno - naprawczych, informowania przełożonego o zagrożeniach i nieprawidłowościach, przygotowania rocznych i wieloletnich planów remontowych;
  • przeprowadzanie procedór o udzielenie zamówienia publicznego na roboty instalacyjne w celu przeprowadzenia remontów w zakresie instalacji elektrycznych dla obiektów służących Policji garnizonu warmińsko - mazurskiego;
  • uczestniczenie w opracowywaniu lub samodzielne przygotowywanie sprawozdań rocznych i okresowych z realizacji zadań oraz wydatków budżetowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego przy realizacji zadań inwestycyjnych i remontowych.
  • Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli poufne lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. 2016 poz. 1167 z póżn. zm.)
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacji elektrycznych i sieci energetycznych, zgodnie z prawem budowlanym.
  • kreatywność, inicjatywa, samodzielność;
  • obsługa programu kosztorysowego "Norma", arkuszy kalkulacyjnych, edytorów tekstów, programów do prezentacji;
  • znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych, prawa budowlanego, finansów publicznych, bhp, ppoż;
  • prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość obsługi programów inżynierskich np. AutoCad;
  • umiejętność stosowania prawa w praktyce;
  • umiejętność analitycznego myślenia, redagowania korespondencji;
  • umiejętność prognozowania;
  • umiejętność koordynowania robót instalacyjnych, rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach stresowych.

Poznaj stanowisko: Inspektor Nadzoru

Inspektor Nadzoru to osoba, która kontroluje zgodność realizowanego projektu budowlanego z obowiązującymi normami, jak również jakość robót i materiałów. Ogólnie rzecz ujmując - prowadzenie inwestycji jest trudne, dlatego dobrym wyjściem dla inwestora jest zatrudnienie specjalisty inspektora nadzoru, który będzie działał w jego imieniu. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Inspektor Nadzoru Praca Inspektor Nadzoru

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (701)
Wałbrzych (42)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (119)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (98)
Chełm (11)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (715)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1557)
Radom (57)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (115)
Nysa (7)