Inżynier Budowy - branża sanitarna
B.P.R.I.I.DROKAN Sp.zo.o.
Warszawa
6 000 - 10 000 zł brutto/mies.
pełny etat
umowa o pracę
3 dni temu

Ogłoszenie numer: 6326160, z dnia 2022-01-25

Biuro Projektowania i Realizacji Inwestycji Inżynieryjnych z siedzibą w Warszawie zajmuje się m.in. wykonawstwem zewnętrznych sieci sanitarnych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów
  • sporządzanie harmonogramów robót
  • sporządzanie zestawień materiałów
  • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • wsparcie Kierownika Budowy w pracach organizacyjnych, logistycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria Środowiska
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość programów MS OFFICE, NORMA, AUTO CAD

Oferujemy

  • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i zaangażowaniu (6 000-10 000 zł brutto)
  • umowę o pracę
  • pełny etat
  • możliwość zdobycia uprawnień budowlanych
  • samochód, komputer, telefon

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Kierownik budowy w branży sanitarnej