Inżynier budowy

Remitent sp. z o. o.

Łódź

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 1958253, z dnia 2018-04-17

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

  • nadzorowanie przebiegu prac budowlanych na przydzielonej inwestycji,
  • przygotowanie harmonogramu prac budowlanych,
  • weryfikacja dokumentacji projektowej,
  • dzienne raportowanie przebiegu prac budowlanych,
  • współpraca z innymi instytucjami,
  • rozliczanie budowy,
  • pilnowanie terminów.

Wymagania

  • znajomość kosztorysowania,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • znajomość programu AutoCad, MS Office, Norma PRO,
  • nie wymagane uprawnienia,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność w działaniu.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Rekrutują z Praca.pl