Inżynier budowy

Lindner Polska Sp.z o.o.

Wrocław

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 2613302, z dnia 2019-08-15

Lindner Polska Sp. Z o.o. – GENERALNY WYKONAWCA

poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.

  • Uczestnictwo w organizowaniu i koordynowaniu prac na budowie
  • Nadzór nad zapewnieniem warunków właściwej organizacji robót oraz spełnienia wymogów obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony ppoż.
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji budowy wg procedur firmy
  • Udział w naradach roboczych
  • Stała kontrola stanu materiałowego na budowie
  • Zamawianie materiałów bieżących na potrzeby budowy
  • Kontrola jakościowa i ilościowa dostarczanego materiału
  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji projektowej, zamówień, zleceń
  • Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych, wynajmowanego sprzętu
  • Techniczna obsługa budowy – uczestnictwo w odbiorach prac nadzorowanych wraz z przygotowanie protokołu odbioru robót
  • Sporządzanie raportów dziennych i raportów bieżącej kontroli robót

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe Kierunkowe o profilu instalacje elektryczne, teletechniczne lub powiązane
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na budowie, mile widziane doświadczenie przy sporządzaniu kalkulacji instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Mile widziane uprawnienia projektowe w specjalności j.w.
  • Znajomość rynku dostawców i wykonawców w zakresie instalacji elektrycznych i teletechnicznych
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)
  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację mile widziana,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Udział w ambitnych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie

Poznaj

Lindner Polska Sp. z o.o. od ponad 20 lat jest wiodącą firmą na polskim rynku projektów fit-out. Stanowi jedną z wielu spółek zależnych głównego przedsiębiorstwa Lindner Group z siedzibą w Niemczech. Specjalizuje się w indywidualnych, wysokiej jakości rozwiązaniach architektonicznych w dziedzinie wykończenia wnętrz, wyposażenia i usług budowlanych zgodnie z mottem firmy Lindner "Nowoczesne rozwiązania w budownictwie". Firma realizuje projekty mieszkaniowe, przemysłowe, komercyjne i publiczne, a także obiekty sportowe w zakresie projektów, aranżacji i generalnego wykonawstwa. Oferuje wysokiej jakości produkty - sucha zabudowa, sufity metalowe, systemy ścianek działowych, podłogi podniesione i profesjonalne usługi, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom i niestandardowym projektom.

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy