Inżynier Budowy

Holding 1 - Grupa Deweloperska MEGAPOLIS

Kraków

4 dni temu

Miejsce pracy: Kraków

Grupa Deweloperska Megapolis prowadzi działalność w zakresie budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego. W swoim dorobku mamy wiele prestiżowych inwestycji, m.in. Osiedle Fi. Odebraliśmy wiele nagród i wyróżnień m.in. "Krakowski Deweloper Roku 2016".

W związku z realizacją kolejnego etapu inwestycji mieszkaniowej OZON na terenie Krakowa poszukujemy doświadczonych Kandydatów.

Opis stanowiska:

  • Wspieranie pracy Nadzoru Budowy przy realizacji inwestycji mieszkaniowej
  • Kontrola realizacji robót w zgodności z harmonogramem
  • Koordynacja prac pomiędzy wykonawcami
  • Kontrola zgodności wykonywanych robót z projektem
  • Kontrola jakości wykonywanych prac
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych
  • Weryfikacja zgłaszanych prac zanikowych
  • Weryfikacja robót  przed zgłoszeniem do odbioru
  • Wykonanie obmiarów robót
  • Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z Biurem Projektów w zakresie dokumentacji projektowej
  • Rozliczanie z przekazanych materiałów
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego w zakresie prac konstrukcyjno-budowlanych
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży budowlanej
  • Minimum 2 lata doświadczenia przy realizacji budownictwa mieszkaniowego
  • Umiejętności przedmiarowania
  • Praktycznej znajomości MS Office, AutoCad

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą pracę na terenie Krakowa w jednej z czołowych firm deweloperskich sektora budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, wsparcie ze strony Inwestora jak i pozostałych współpracowników
  • Dofinansowany pakiet benefitów (opieka medyczna LuxMed, karty Benefit MultiSport i inne)
  • Możliwość dofinansowania własnych pomysłów na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy
  • Programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia

Poznaj

Holding 1

Na pewno nas znasz.

Zmieniamy motoryzację. Budujemy dla Ciebie.

Jesteśmy polską grupą kapitałową. Od 30 lat tworzymy silny zespół specjalistów, który dziś działa równolegle w czterech branżach: motoryzacji, mobilności, budownictwa mieszkaniowego oraz biurowego. Na co dzień, niezależnie od marki i rynku ułatwiamy ludziom życie. Pomagamy im mieszkać, pracować i przemieszczać się w wygodny sposób nie zapominając jak ważny jest zrównoważony rozwój. W pracy i po pracy jesteśmy #PozytywnieZaangażowani