Praca.pl Praca śląskie Bielsko-Biała Inżynier Budowy Bielsko-Biała
Inżynier / Inżynierka Budowy ds. Nadzoru Gwarancyjnego i Serwisu

Inżynier / Inżynierka Budowy ds. Nadzoru Gwarancyjnego i Serwisu

Klient portalu Praca.pl
Bielsko-Biała
asystent / asystentka
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
rekrutacja online
7 godz. temu

Ogłoszenie numer: 11398252, z dnia 2026-08-27

Klient portalu Praca.pl

Inżynier / Inżynierka Budowy ds. Nadzoru Gwarancyjnego i Serwisu

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

 

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa wniosków reklamacyjnych zgłaszanych w oddziale oraz prowadzenie ewidencji napraw.
  • Prowadzenie bezpośredniego kontaktu z firmami wykonawczymi, wzywanie do usunięcia ujawnionych wad i egzekwowanie terminów.
  • Realizowanie wizytacyjnych inspekcji w terenie, ocena skali usterek oraz sporządzanie pism formalnych.
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i szacowanie kosztów w ramach procedur inwestorstwa zastępczego.
  • Opracowywanie umów, analizowanie kosztorysów reklamacyjnych oraz uczestnictwo w odbiorach końcowych usuniętych usterek.
  • Identyfikowanie nawracających problemów jakościowych i raportowanie nieprawidłowości do zarządu.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej, deweloperskiej lub wykończeniowej.
  • Wykształcenie o kierunku budowlanym lub technicznym.
  • Zdolność do podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu i asertywność w kontaktach handlowych.
  • Dobra znajomość aktualnych regulacji z zakresu prawa budowlanego.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.
  • Terminowość, samodzielność w działaniu oraz nastawienie na analityczne rozwiązywanie problemów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w strukturach lidera rynkowego gwarantujące stałość i bezpieczeństwo zawodowe.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę zdrowotną.
  • Dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy i certyfikowane szkolenia).
  • Prace w ambitnym, profesjonalnym zespole zorientowanym na wzajemne wsparcie i dobrą atmosferę.
  • Przejrzysty plan ścieżki zawodowej z realną szansą na awans.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj teraz
 

Podobne oferty

  • Inżynier budowy / Specjalista ds. obsługi reklamacji (K/M)

    Murapol Real Estate S.A.   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    asystent / asystentka  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    1 dni
    Twój zakres obowiązków Obsługa reklamacji w Oddziale; Sporządzanie dokumentacji z realizacji przebiegu reklamacji; Raportowanie na bieżąco usterek problematycznych, zgłaszanie nierzetelnych wykonawców; Przeprowadzanie oględzin, wysyłanie pism zgodnie z procedurą; Wzywanie wykonawców,...
  • Inżynier Budowy / Inżynierka Budowy

    Klient portalu Praca.pl   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka junior / mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Prowadzenie bieżących uzgodnień inżynieryjnych z inwestorem oraz reprezentowanie firmy podczas spotkań technicznych. Tworzenie rysunków technicznych w oparciu o wytyczne projektowe i przekazywanie ich zespołom wykonawczym. Zarządzanie zapotrzebowaniem materiałowym oraz bieżący nadzór nad...
  • Inżynierka Budowy / Inżynier Budowy

    Klient portalu Praca.pl   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Doradztwo techniczne, prowadzenie spotkań i bieżąca obsługa inwestorów podczas budowy; Przygotowywanie rysunków technicznych na bazie dokumentacji i ustaleń; Koordynowanie zamówień materiałów na budowę; Współpraca z kierownikiem budowy, podwykonawcami oraz biurem projektowym; Nadzór...
  • Inżynier budowy / Specjalista ds. gwarancji budowlanych (K/M)

    Murapol Real Estate S.A.   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    asystent / asystentka  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    6 dni
    Opis stanowiska Kompleksowe zarządzenie zgłoszeniami jakościowymi w lokalnej placówce oraz sprawne prowadzenie ewidencji spraw. Realizowanie wizji lokalnych, oględzin terenowych oraz redagowanie oficjalnej korespondencji zgodnie ze standardami inwestycji. Monitorowanie terminowości poprawek...
  • Samodzielny Inżynier Budowy / Samodzielna Inżynierka Budowy

    ABAKON BD Sp. z o.o.   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka junior / mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    9 dni
    Zadania: Kompleksowa obsługa inwestora, obejmująca doradztwo techniczne, prowadzenie spotkań oraz bieżące konsultacje w trakcie realizacji inwestycji; Opracowywanie i przygotowywanie rysunków wykonawczych; Zarządzanie procesem zamawiania materiałów budowlanych na potrzeby realizowanych...
  • Samodzielny Inżynier Budowy / Samodzielna Inżynierka Budowy

    ABAKON BD Sp. z o.o.   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    10 dni
    Zakres obowiązków: Doradztwo techniczne, prowadzenie spotkań oraz bieżące konsultacje z inwestorami w trakcie realizacji inwestycji. Tworzenie i modyfikacja rysunków technicznych na podstawie dokumentacji oraz ustaleń projektowych. Koordynowanie i składanie zamówień na materiały...
  • Samodzielny Inżynier Budowy

    ABAKON BD Sp. z o.o.   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka junior / mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    11 dni
    Zakres obowiązków Obsługa Inwestora (doradztwo techniczne, prowadzenie spotkań, bieżąca konsultacja podczas budowy) Przygotowanie rysunków wykonawczych; Zamawianie materiałów na budowę; Współpraca z firmami wykonawczymi; Kontrola i nadzór nad postępem prac oraz ich jakością;...
  • Samodzielny Inżynier Budowy

    ABAKON BD Sp. z o.o.   Bielsko-Biała    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka mid / senior  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  rekrutacja online
    12 dni
    Wynagrodzenie: B2B; 10500-14500 netto, zlecenie: 7000-9000 Zakres obowiązków: Obsługa Inwestorów (doradztwo techniczne, prowadzenie spotkań, bieżąca konsultacja podczas budowy) Opracowanie rysunków technicznych na podstawie dostarczonych dokumentów oraz prowadzonych ustaleń; Zamawianie...
  • Inżynier Robót Budowlanych (K/M)

    SAWEZ SP. Z O.O.   śląskie    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę  pełny etat   6 500 - 8 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Opis stanowiska Organizacja, prowadzenie i nadzór nad realizacją robót budowlanych; Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących rozwiązań konstrukcyjnych, technicznych; Prowadzenie dokumentacji budowlanej i technicznej oraz korespondencji związanej z prowadzoną budową; Weryfikacja...
  • Inżynier Budowy

    PULSENERGIA Sp. z o. o.   Katowice    praca mobilna
    specjalista / specjalistka mid / senior  umowa o pracę  pełny etat  Szukamy 2 pracowników
    2 godz.
    Twój zakres obowiązków Pomoc przy kierowaniu pracami w branży elektrycznej na budowie. Pełnienie nadzoru nad wykonywaniem instalacji elektrycznych. Wykonywanie pomiarów elektrycznych. Samodzielne podejmowanie decyzji technicznych. Czynny udział w procesie przygotowania oraz realizacji budowy:...