Inżynier Utrzymania Ruchu

HFT71 Sp. z o.o.

Wrocław

42 dni temu

HFT71 Sp. z o.o. to jedna z prężnie rozwijających się firm na Dolnym Śląsku w obszarze szeroko rozumianego zdobienia odzieży. Początkowo naszą specjalizacją był haft jednak dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi pracowników udało nam się wdrożyć nowoczesne technologie, które pozwalają rozwijać naszą firmę i sprostać wymaganiom naszych klientów.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Systematyczna analiza funkcjonowania produkcji
  • Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
  • Optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonywania prac remontowych i przeglądów technicznych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w zakładach produkcyjnych na stanowisku: Mechanik, Automatyk, Mechatronik, Elektromechanik.
  • Uprawnienia G1 (SEP) do 1kV E i D.
  • Uprawnienia G3 - gaz E i D.
  • Znajomość systemów: zarządzania utrzymania ruchu, zasilania maszyn, bezpieczeństwa stosowanego w instalacjach elektrycznych.
  • Umiejętność czytania schematów: elektrycznych, pneumatycznych jak i rysunku technicznego.
  • Wiedza w zakresie: automatyki przemysłowej, budowy i zasad instalacji pneumatycznych, podstaw elektroniki.
  • Umiejętność planowania pracy i zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenie
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju, szkolenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie