Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Legnica

823 dni temu

Inżynier Utrzymania Ruchu
Legnica
Inżynier Utrzymania Ruchu
Legnica
Nr Ref.: 1068456

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Ruchu. Jest to nowoutworzone stanowisko w strukturze firmy.

Inżynier Utrzymania Ruchu będzie odpowiadać za tworzenie i koordynację dokumentacji technicznej, nadzorowanie magazynu części zamiennych oraz programowanie sterowników PLC. Do zakresu zadań osoby na tym stanowisku będzie również należeć analiza rynku pod kątem dostawców oraz wsparcie Kierownika Działu UR w ramach wyznaczonych zadań. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie brać aktywny udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, oraz współpracować z działem technicznym przy wdrażaniu nowych projektów, a także nadzorować TPM w firmie.

 Od kandydatów oczekujemy doświadczenia zawodowego (ewentualnie ukończonego stażu) w firmie produkcyjnej z branży automotive, umiejętności programowania sterowników PLC, bardzo dobrej znajomości rysunku technicznego oraz znajomości narzędzi TPM (m. in LOTO, Ishikawa, 5Why). Dodatkowo, oczekujemy znajomości pakietu MS Office, CAD, programów 3D, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic i wózków widłowych. Osoba, której poszukujemy powinna być absolwentem studiów wyższych (preferowana Mechanika lub Elektryka) oraz swobodnie posługiwać się językiem angielskim.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie, możliwości rozwoju poprzez kursy, szkolenia (wewnętrzne jak i zewnętrzne) oraz atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Podobne oferty

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (41)
Legnica (60)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (115)
Toruń (85)
Lubelskie:
Lublin (110)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (855)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (27)
Mazowieckie:
Warszawa (1687)
Radom (55)
Płock (30)
Opolskie:
Opole (109)
Nysa (11)
Podkarpackie:
Rzeszów (88)
Przemyśl (17)
Podlaskie:
Białystok (93)
Suwałki (18)
Łomża (10)
Pomorskie:
Gdańsk (306)
Gdynia (118)
Słupsk (35)
Śląskie:
Katowice (416)
Świętokrzyskie:
Warmińsko-mazurskie:
Olsztyn (88)
Elbląg (30)
Ełk (8)
Wielkopolskie:
Poznań (533)
Kalisz (28)
Konin (23)
Zachodniopomorskie:
Szczecin (218)
Koszalin (40)
Kołobrzeg (17)
Auchan (112)
Tesco (232)
UBS (2)
OBI (10)
PKP (18)
STRABAG (15)
ABB (57)
Accenture (147)
Luxoft (161)
PKO BP (306)
KPMG (34)
T-Mobile (0)
IKEA (3)

Rekrutują z Praca.pl