Najnowsze oferty pracy

  • Internal Communication Manager

    Polpharma Biologics   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    22 godz.
    Your responsibilities include, but are not limited to: Stakeholder Management: Identify key internal stakeholders and develop effective communication and relationship strategies, collaborating with senior leaders and teams. Communication Strategies: Design and implement communication plans aligned...
Zobacz więcej ofert pracy

IT Senior Project Manager

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
2214 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej organizacji szukamy osoby na stanowisko:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 27690#18040009
Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za zarządzanie kluczowymi dla spółki projektami informatycznymi
  • Konwersja aktualnych projektów IT dla biznesu
  • Rozwijanie projektów związanych z automatyzacją spółki
  • Zarządzanie istniejącym zespołem
  • Współpraca z dostawcami polskimi oraz międzynarodowymi
  • Zarządzanie ryzykiem projektów
  • Odpowiedzialność za zarządzanie budżetem oraz harmonogramem projektu
  • Współodpowiedzialność za wybór najlepszych narzędzi technologicznych do realizacji projektów
Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu stałym zespołem projektowym
  • Umiejętność zarządzania współpracą z dostawcami
  • Doświadczenie w pracy z wewnętrznym biznesem spółki
  • Biegłość w modelowaniu procesów oraz tworzenia analizy biznesowej
  • Praktyczna znajomość metodyki zarządzania projektami (PMP/Prince)
  • Orientacja na osiąganie założonych celów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w projektach e-commercowych mile widziane
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Udział w ciekawych, kluczowych dla działania organizacji projektach
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Laptop, komórka
  • Szkolenia dopasowane do potrzeb
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118