Junior Lawer
EPCM Executive Search
Warszawa
młodszy specjalista (junior)
umowa o pracę / kontrakt B2B
23 godz. temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki inwestującej w Nieruchomości na terenie Polski, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Junior Lawyer. Codzienne obowiązki będą skoncentrowane na ścisłej współpracy i wsparciu Działu Prawnego. Ważnym aspektem jest pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale prawnym spółki z branży nieruchomości lub kancelarii zajmującej się obsługą z zakresu szeroko pojętego prawa nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie starszych prawników przy sporządzaniu pism/umów w zakresie prawa budowlanego, administracyjnego i cywilnego
  • Analiza dokumentów i aspektów prawnych
  • Pomoc w koordynowaniu przepływu dokumentacji
Wymagania
  • Ukończone studia prawnicze (status aplikanta radcowskiego/adwokackiego mile widziany, nie jest jednak warunkiem koniecznym)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się obsługą z zakresu szeroko pojętego prawa nieruchomości w tym mile widziane prawo budowlane – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu prawa kontraktów, cywilnego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem wewnętrznym
  • Kultura osobista i wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Umiejętność poprawnej priorytetyzacji zadań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych;
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt w rozwijającej się organizacji;
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju;
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o dużym potencjale;
  • Komputer, telefon.
EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.