Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Key Account Manager - branża Hotelarska

Human & Hunter Sp. z o.o.

Wrocław

19 dni temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Nasz klient to firma, która jest wiodącą, ekskluzywna marką w branży hotelarskiej z ponad 50-letnią tradycją. Obecnie posiada ponad 380 hoteli na całym świecie i nadal prężnie oraz z sukcesem rozwija kolejne oddziały.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KAM/EN/W
Zadania:
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami na terenie województwa Dolnośląskiego (głównie Wrocław);
  • Tworzenie oraz realizacja strategii sprzedaży;
  • Analizowanie rynku oraz jego potencjału;
  • Prowadzenie aktywnych działań ukierunkowanych na wzrost wyników na powierzonym regionie.
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej lub eventowej – min. 1 rok;
  • Doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi z sektora MICE;
  • Znajomość lokalnego rynku oraz jego potencjału;
  • Doskonała znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego – min. B2;
  • Wysoce rozwinięte zdolności komunikacyjne, kultura osobista, organizacja pracy własnej;
Nasza oferta:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie;
  • Pracę głównie w trybie stacjonarnym;
  • Możliwość udziału w targach branżowych, konferencjach oraz imprezach branżowych;
  • Możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego i rozwoju - liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Opieka medyczna - Luxmed;
  • Fundusz pracowniczy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager