Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Key Account Manager usług facility

ENGIE Services Sp. z o.o.

Warszawa

8 dni temu

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach przemysłowych, biurowych, obiektach użyteczności publicznej, oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Sporządzanie ofert handlowych oraz wycen w zakresie obsługi technicznej nieruchomości,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Rozszerzanie portfolio klientów biznesowych,
  • Zbieranie i opracowywanie danych na potrzeby Działu Handlowego,
  • Uczestnictwo w negocjacjach warunków zawieranych transakcji, oraz spotkaniach biznesowych,
  • Kontakty bezpośrednie z Klientami krajowymi i zagranicznymi w zależności od potrzeb,
  • Współpraca z Działem Operacyjnym w zakresie przygotowywanych ofert,
  • Przedstawianie propozycji podczas prezentacji handlowych,
  • Analiza ryzyka projektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria Środowiska, Automatyka, Energetyka, Elektryka, HVAC, pokrewne),
  • Angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Ogólna znajomość systemów i instalacji technicznych tj. klimatyzacja, wentylacja, ogrzewanie,
  • Minimum 2 lata w zakresie sprzedaży usług technicznych,
  • Znajomość rynku wycen prac i usług inżynierskich, oraz usług obsługi technicznej na obiektach,
  • Znajomość procedur prowadzenia książki obiektu,
  • Znajomość przepisów prawa związanych z obsługą techniczną,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, Power Point,
  • Umiejętność prowadzenia interaktywnych prezentacji,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Samochód służbowy,
  • Prywatna opieka medyczna, nauka języka angielskiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Premie,
  • Szkolenia,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty