Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik biura

AIUT Sp. z o.o.

Białystok

174 dni temu

Miejsce pracy: Białystok

Firma Aiut Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach, od 25 lat realizuje innowacyjne projekty w obszarze automatyki, robotyki, telemetrii i systemów informatycznych dla przemysłu motoryzacyjnego, paliwowego, materiałów budowlanych, energetycznego i hutniczego w kraju oraz za granicą.

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie zespołem (w tym rozbudowa zespołu, udział w rozmowach rekrutacyjnych)
  • wsparcie administracyjne pracowników biura
  • zapewnienie prawidłowego obiegu informacji
  • obsługa organizacyjna biura, dbanie o zaopatrzenie
  • organizacja i obsługa spotkań
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • obsługa korespondencji
  • kontakt z dostawcami i rozliczanie faktur
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • doświadczenie na stanowisku administracyjnym
  • doskonały zmysł organizacyjny
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, w szczególności umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • skrupulatność, kreatywność i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
Oferujemy:
  • umowę o pracę (na zastępstwo)
  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. MyBenefit, prywatna opieka zdrowotna, prywatne ubezpieczenie na życie)
  • ciekawe zadania dające możliwość zdobywanie szerokiego doświadczenia
  • przyjazną atmosferę pracy
Administratorem danych osobowych jest AIUT Sp. z o.o z siedzibą w Gliwicach, ul. Leona Wyczółkowskiego 113, kod pocztowy 44-109, numer telefonu: 32 775 40 00.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Firma AIUT Sp. z o.o. została założona w 1991 roku w Gliwicach. Przedmiotem działalności spółki jest projektowanie, realizacja a także integracja systemów automatyki przemysłowej oraz komputerowych systemów nadzoru i sterowania zarówno w kraju jak i za granicą.

Poznaj stanowisko: Kierownik biura

Kierownik biura, często zwany z języka angielskiego office manager jest osobą obecną w niemal każdej firmie lub instytucji, bez względu na rodzaj prowadzonej przez nie działalności. Jak sugeruje sama nazwa stanowiska, kierownik zarządza funkcjonowaniem biura firmy lub jej oddziału, do jego obowiązków należą prace administracyjne, związane z organizowaniem niezbędnej dokumentacji, etc., oraz koordynowanie i nadzorowanie prac ...
Kierownik biura Praca Kierownik biura

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (763)
Wałbrzych (47)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (190)
Toruń (134)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (935)
Tarnów (68)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2045)
Radom (184)
Płock (71)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (81)