Kierownik Budowy

Janaszek Electric Sp. z o. o.

Warszawa

7 dni temu

Janaszek Electric Sp. z o.o. realizuje prace utrzymaniowe i budowlane w branży elektroenergetyki przemysłowej (w tym kolejowej) na terenie całej Polski. W ostatnich kilku latach rozwój Firmy objął m.in. trzykrotny wzrost zatrudnienia oraz wartości wykonywanych przez Spółkę prac. Jako pracodawca zapewniamy zrozumienie, dobre relacje i przyjazną atmosferę pracy, ciekawe, odpowiedzialne i niepowtarzalne zadania oraz możliwość rozwoju w bliskim kontakcie z kierownictwem firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Prowadzenie budowy oraz nadzór nad realizacją prac,
  • Planowanie oraz zamawianie środków produkcji niezbędnych do realizacji projektu,
  • Planowanie i organizacja robót, opracowywanie harmonogramów robót, prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Kontrolowanie jakości i terminowości,
  • Raportowanie postępów w realizacji projektu,
  • Analiza dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku budowlanym,
  • Posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi,
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne, drogowe, konstrukcyjno - budowlane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Biegła obsługa programów: pakietu MS Office, AutoCad,
  • Komunikatywność, umiejętność zarządzania zespołem.
Oferujemy:
  • Dowolną formę współpracy (umowa o pracę, B2B),
  • Stabilną pracę,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia (laptop, telefon),
  • Możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Budowy
Kierownik budowy jest to osoba czuwająca nad prawidłowym procesem realizacji budowy lub robót budowlanych. Pracownik ten reprezentuje wykonawcę. Podstawowe obowiązki kierownika budowy wymienione są w art. 22 PB, natomiast art. 23 PB określa jego prawa. Do podstawowych obowiązków kierownika budowy należy, m.in.: kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych (np. roboty ziemnie, ciesielskie, ...
Praca Kierownik Budowy