Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kierownik Działu BDC (call center)

Kanclerz Autoryzowany Dealer

Ruda Śląska

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2632517, z dnia 2019-08-23

SALONY KANCLERZ

Firma działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marki OPEL oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Opis stanowiska

Kompleksowe zarządzanie zespołem, w tym:

  • Planowanie, organizowanie oraz kontrolowanie pracy podległego zespołu;
  • Udzielanie informacji zwrotnej, motywowanie oraz wsparcie zespołu;
  • Odpowiedzialność za wyniki zespołu;
  • Generowanie raportów i zestawień (CRM).

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem zespołem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Odpowiedzialność i systematyczność;
  • Znajomość branży motoryzacyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel).

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej, stabilnej firmie;
  • niezbędne narzędzi pracy (laptop, telefon);
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stałe wynagrodzenie oraz premię.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) wraz z poniższą klauzulą prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kanclerz Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kanclerz Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Poznaj

Kanclerz Sp. z o.o.

Firma KANCLERZ SP. Z O.O., działająca od 1997 roku jako autoryzowany dealer marek OPEL i CHEVROLET, oferuje atrakcyjną pracę w swoich salonach w Przyszowicach k. Gliwic na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu Call Center

Kierownik Zespołu Call Center to osoba, która odpowiada za zapewnienie sprawnego funkcjonowania zespołów konsultantów telefonicznych. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: kierowanie zespołem konsultantów Call Center (tj. coaching, motywowanie, układanie grafików, planowanie przerw i zmian pracy), rekrutacja i szkolenie pracowników Call Center, kontrola jakości pracy ...
Kierownik Zespołu Call Center Praca Kierownik Zespołu Call Center

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Kanclerz Autoryzowany Dealer.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (631)
Wałbrzych (60)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (233)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1989)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (61)