Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Działu Zamówień Publicznych

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Warszawa
kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
867 dni temu

Ogłoszenie numer: 6036099, z dnia 2021-12-09

ogłasza konkurs na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zarządzanie zespołem, dbanie o dyscyplinę pracy, w tym merytoryczną poprawność, właściwą formę dokumentów i terminowość realizacji zadań, a także samodzielne wykonywanie lub nadzorowanie następujących zadań:

  • sporządzanie planu zamówień publicznych
  • opracowywanie planu postępowań o udzielenie zamówień
  • potwierdzanie zgodności wnioskowanych do realizacji zamówień z planem zamówień publicznych, wybór i uzasadnienie trybu postępowania o udzielenie zamówienia
  • przygotowanie, prowadzenie i dokumentowanie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego na dostawy, usługi i roboty budowlane zgodnie z Prawem Zamówień Publicznych oraz procedurami określonymi w Regulaminie udzielania zamówień publicznych w UKSW
  • sporządzanie rocznych sprawozdań o udzielonych zamówieniach publicznych
  • monitorowanie zmian w przepisach tematycznie związanych z zadaniami DZP.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu Prawa lub Administracji, względnie studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych
  • minimum pięcioletnie doświadczenie zawodowe związane z praktycznym stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych, po stronie zamawiającego; praktyczna znajomość aktualnych przepisów z zakresu zamówień publicznych; doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego
  • minimum dwuletnie doświadczenie pracy na stanowisku kierowniczym
  • sprawna obsługa pakietu MS Office
  • wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego współfinansowanych ze środków pochodzących z Funduszy Unii Europejskiej oraz doświadczenie w pracy w jednostce naukowej lub naukowo-badawczej (uczelnie wyższe, instytuty naukowe)

Poznaj

UKSW jest wyższą uczelnią publiczną, której początki sięgają 1954 roku, kiedy to nosiła miano Akademii Teologii Katolickiej. Od 1999 roku działa jako Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW). Aktualnie uczelnia kształci ponad 16 000 studentów na 33 kierunkach studiów. UKSW prowadzi zajęcia w 2 głównych campusach: przy ul. Dewajtis 5 na Bielanach oraz przy ul. Wóycickiego 1/3 na Młocinach. W pierwszym z nich oprócz sal dydaktycznych mieszczą się: Biblioteka Główna, biura administracji centralnej, stołówka studencka. W campusie na Młocinach znajduje się nowoczesne Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych, gdzie obok sal wykładowych i pracowni znajdzie się hala widowiskowo-sportowa.