Kierownik Salonu

WITTCHEN S.A.

Opole

10 dni temu

WITTCHEN S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z rozwojem poszukujemy dynamicznych, konsekwentnych w działaniu, nastawionych na sukces osób, które dołączą do naszego zespołu i wspólnie z nami będą realizować naszą misję.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: CH Solaris Center Opole
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie salonem i zespołem sprzedawców
  • realizacja celów finansowych i operacyjnych
  • motywowanie oraz szkolenie pracowników
  • nadzór nad ekspozycją kolekcji zgodnie z polityką merchandisingu
  • raportowanie sprzedaży i poziomu realizacji celów
  • aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę Klienta
  • przygotowanie dokumentacji związanej ze sprzedażą
  • sporządzanie grafików pracy, zestawień na potrzeby przełożonego
Wymagania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży retail
  • umiejętność efektywnego organizowania i planowania
  • wiedza z zakresu marketingu i sprzedaży
  • zorientowanie na wyniki
  • znajomość technik sprzedaży
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność (praca w centrum handlowym)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy
  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia w zakresie wiedzy o produktach, obsłudze klienta, zarządzania
  • dofinansowaną prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportowo-rekreacyjną MultiSport oraz zniżki na firmowe produkty

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach (ul. Gdańska 60, 05-152 Palmiry) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Palmiry. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj

Firma WITTCHEN została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Od momentu powstania marka stale zyskiwała na popularności i aktualnie jest liderem na rynku ekskluzywnej galanterii skórzanej. Firma posiada rozległą sieć własnych Salonów Firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, prężnie rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Obecnie marka może pochwalić się licznymi sklepami firmowymi na rynku Wschodnim, głównie w Rosji, Ukrainie i na Białorusi. Obecnie w firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. W 2010 roku firma została przekształcona ze spółki z ograniczoną odpowiedzialnością WITTCHEN Sp. z o.o. w spółkę WITTCHEN Spółka Akcyjna.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu