Kierownik sklepu (odzież męska)

LeasingTeam Professional

Poznań

2 dni temu

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0034659
Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie i kontrola pełnej dostępności oraz ekspozycji towaru na sali sprzedaży;
  • Nadzór nad prawidłową ekspozycją produktów;
  • Prowadzenie rekrutacji zgodnie ze standardami spółki;
  • Przygotowywanie grafików pracy dla podległego zespołu;
  • Nadzór nad poprawnością ekspozycji towarów;
  • Nadzór nad bieżącą zmianą witryn i aranżacji sklepowych;
  • Nadzór nad wdrażaniem nowych Pracowników ze szczególnym uwzględnieniem Standardów Obsługi Klienta.
Oczekiwania:
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku osoby zarządzającej zespołem (mile widziana spółka handlowa - retail)
  • Silne predyspozycje przywódcze;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Zdolność organizowania pracy innym oraz egzekwowanie wysokiej jakości jej wykonania;
  • Wysokie kompetencje w dzieleniu się wiedzą i doświadczenie.
Oferta:
  • Umowa o pracę;
  • Szeroka oferta szkoleń zewnętrznych oraz wewnętrznych;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + premie miesięczne oraz półroczne;
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze na produkty oferowane przez firmę;
  • Prywatna opieka zdrowotna;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Zarządzanie 4 osobowym zespołem;
  • Lokalizacja: Galeria Handlowa Posnania (Poznań).

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570
www.ltprofessional.pl

Poznaj

LeasingTeam Group

Grupa Kapitałowa LeasingTeam to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 2004 roku wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami firmy i kandydatów. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych koncernów, średniej wielkości przedsiębiorstw i organizacji publicznych. Świadczy usługi na terenie Polski za pośrednictwem sieci oddziałów i przedstawicielstw oraz w Niemczech i Austrii. Każdego miesiąca oddelegowujemy do pracy blisko 10 tysięcy pracowników

W skład LeasingTeam Group wchodzą:

  • LeasingTeam – usługi pracy tymczasowej, outsourcingu procesów i funkcji, rekrutacji pracowników ze Wschodu;LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi polskimi oraz międzynarodowymi firmami, na rzecz których zatrudniamy rocznie 30 tys. pracowników. Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz na www.leasingteam.pl
  • LeasingTeam Professional – rekrutacje stałe, outsourcing white-collar, doradztwo personalne (Outplacement, Assessment Center);
  • IT LeasingTeam - rekrutacja i outsourcing kadry IT, automatyzacja testów/procesów/ biznesowych;
  • CPC Consulting Group - transgraniczne delegowanie pracowników z Polski do Niemiec, Austrii;
  • BPO Team – usługi Facility management.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sklepu
W najbardziej ogólnym ujęciu obowiązki kierownika sklepu są bardzo podobne do tych, które spoczywają na osobie zatrudnionej w charakterze kierownika salonu, z tą jedynie różnicą, że sklepem nazywamy zazwyczaj lokal handlowy, podczas, gdy salonem może być także punkt usługowy. Osoba obsadzona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za organizowanie formalnego zaplecza dla funkcjonowania sklepu, nadzorowanie personelu ...
Praca Kierownik Sklepu