Kierownika utrzymania ruchu

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o., Sp.k.

Puszczykowo

355 dni temu

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Obecnie dla naszego Klienta z branży spożywczej (firma produkcyjna z kapitałem polski) poszukujemy:

Miejsce pracy: Puszczykowo
Teren działania: woj. wielkopolskie

Woj. wielkopolskie

Zadania:
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń oraz instalacji,
  • odpowiedzialność za procesy produkcyjne - monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną realizację celów,
  • planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń oraz infrastruktury ogólnozakładowej,
  • analiza przyczyn i skutków awarii oraz kontrola wykonania napraw,
  • współpraca z dostawcami maszyn, części oraz firmami serwisowymi,
  • nadzór i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej,
  • dbanie o dyscyplinę kosztową z obszarze produkcji,
  • zarządzanie zespołem, organizacja pracy podległym pracownikom, poprzez koordynowanie ich pracy oraz komunikację z działami powiązanymi,
  • współudział w toczących się projektach inwestycyjnych związanych z modernizacją i rozwojem zakładu.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe, min. średnie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym – najlepiej z branży spożywczej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • praktyczna wiedza z zakresu eksploatowania maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu (około 30 pracowników produkcyjnych),
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • rzetelność, odpowiedzialność, stanowczość w podejmowaniu decyzji,
  • wysoka samodzielność i inicjatywa w działaniu.
Oferujemy:
  • pracę w polskiej, rozwijającej się firmie z branży spożywczej,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i poszerzania doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania parkiem maszynowym oraz produkcją,
  • udział w projekcie inwestycyjnym.
Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu
Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Praca Kierownik Utrzymania Ruchu