Konsultant ds. administracyjno-technicznych

SPB SERVICES POLSKA Sp. z o.o.

Warszawa

317 dni temu

Od 50 lat działalność SPB opiera się na kulturze rodzinnego przedsiębiorstwa, w którym odpowiedzialność jest równie ważna co szacunek dla drugiego człowieka (pracowników, ubezpieczonych, partnerów). Dołączenie do SPB oznacza przede wszystkim współdzielenie tej kultury przedsiębiorstwa, w zespole o ludzkim wymiarze liczącym ponad 1600 pracowników i udział w naszym rozwoju w Europie.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Udzielanie informacji na bieżące zapytania klientów telefonicznie i mailowo
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
Wymagania:
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie
  • Motywacja, elastyczność
  • Umiejętność współpracy
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych i rozwoju

  • Pakiet benefitów

Poznaj

Od 50 lat działalność SPB opiera się na kulturze rodzinnego przedsiębiorstwa, w którym odpowiedzialność jest równie ważna co szacunek dla drugiego człowieka (pracowników, ubezpieczonych, partnerów). Dołączenie do SPB oznacza przede wszystkim współdzielenie tej kultury przedsiębiorstwa, w zespole o ludzkim wymiarze liczącym ponad 1600 pracowników i udział w naszym rozwoju w Europie.