Konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta
CCIG Group Sp. z o.o.
Łódź
specjalista (mid)
6 dni temu

CCIG Group poszukuje do współpracy ciekawych osób, dla których kontakt z ludźmi to czysta przyjemność :) Jeżeli uczysz się, studiujesz lub chcesz nawiązywać nowe znajomości i zdobyć doświadczenie zawodowe, to jesteś dla nas idealnym Kandydatem! Zainteresowało Cię to ogłoszenie? Nie czekaj! Aplikuj już teraz!

Twój zakres obowiązków:
  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,
  • przedstawienie oferty dopasowanej do potrzeb Klienta,
  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji,
  • sprzedaż ofert, usług Kontrahenta,
  • promowanie marki Kontrahentów i kreowanie ich pozytywnego wizerunku.
Nasze wymagania:
  • rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • wysoka kultura osobista oraz bardzo dobra organizacja pracy.
Mile widziane:
  • status ucznia/studenta.
To oferujemy:
  • elastyczny grafik, sam ustalasz swój grafik, tak aby dopasować go do innych zajęć,
  • pracę zdalną po okresie wdrożenia,
  • wynagrodzenie: podstawa + premie,
  • ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,
  • atmosfera - posiadamy świetną atmosferę :)

Poznaj

Dlaczego warto?

CCIG Group to największa grupa call center w Polsce i jedna z najbardziej kluczowym. W skład grupy wchodzą m.in. marki: CCIG, CCDS i CCP oraz MYIT, które mają ugruntowaną i stabilną pozycję w branży. Każda ze spółek zajmuje się szeroko rozumianym outsourcingiem usług call i contact center, a MYIT to specjaliści z dziedziny IT z ogromnym doświadczeniem na rynku CC. Nasze centrale znajdują się we Wrocławiu oraz Warszawie, a biura call center w aż 10. miastach w całej Polsce i obecnie również w 2. miastach na Ukrainie.

Łączymy ze sobą biznes & fun. Jesteśmy ekspertami w tym co robimy, o czym świadczy obecny rozmiar naszej grupy, ale potrafimy również świetnie się bawić i staramy się to pokazywać na każdym kroku!

Proces rekrutacji

Krok APLIKACJA ON-LINE / TELEFONICZNA / MAILOWA
Krok KRÓTKA ROZMOWA TELEFONICZNA
Krok SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM LOKALNEGO DZIAŁU HR
Krok DECYZJA O PODJĘCIU WSPÓŁPRACY
Krok PAKIET WDROŻENIOWY (DLA KONSULTANTÓW)
Krok PODPISANIE UMOWY
Krok ROZPOCZĘCIE WSPÓŁPRACY