Konsultant systemów płacowo – kadrowych

AURA Technologies Sp. z o.o.

Warszawa

9 dni temu

AURA Technologies Sp. z o. o., dostawca rozwiązań informatycznych dla firm poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant systemów płacowo – kadrowych
Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli jesteś kadrowym/ą, masz wiedzę i doświadczenie ale szukasz nowych wyzwań proponujemy Ci pracę konsultanta systemów płacowo – kadrowych. Będziesz pomagał/a innym jak używać dedykowanych rozwiązań, będziesz wspierać ich w bieżącej pracy oraz doradzać i rozwiązywać ich problemy. Nie martw się brakiem zaawansowanej wiedzy informatycznej – wszystkiego czego będziesz w tym obszarze potrzebował/a, nauczymy. Ważne aby przyswajanie wiedzy informatycznej nie było dla Ciebie przeszkodą, reszta jest tylko kwestią czasu :)

 

Zadania:
 • opieka serwisowa nad programami z grupy płacowo - kadrowej w tym: analiza zmian, współpraca z użytkownikami systemu,
 • współpraca z działem programistów w zakresie modyfikacji systemów,
 • przeprowadzanie testów oprogramowania,
 • bieżąca obsługa Klienta, świadczenie usług wsparcia merytorycznego (w tym help desk) oraz technicznego,
 • przeprowadzanie ustawień i konfiguracji na rzecz Klienta,
 • prowadzenie szkoleń dla Klientów z obsługi programów oraz aktualizacja dokumentacji użytkownika.
Oczekujemy:
 • znajomości zagadnień płacowo – kadrowych,
 • doświadczenie w samodzielnym zakładaniu i prowadzeniu akt osobowych, sporządzaniu dokumentów z zakresu prawa pracy, sporządzaniu list płac oraz raportów płacowych, przygotowywaniu deklaracji ZUS oraz informacji PIT, rozliczaniu umów cywilnoprawnych,
 • bardzo dobrej znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego,
 • doświadczenia w obsłudze programów płacowo – kadrowych, programu Płatnik oraz programów biurowych (Word, Excel itp.),
 • dyspozycyjności, kreatywności, samodzielności, komunikatywności, odporności na stres, cierpliwości, zaangażowania,
 • doskonałych umiejętności interpersonalnych,
 • dobrej organizacji pracy.

UWAGA! DOŚWIADCZENIE INFORMATYCZNE NIE JEST WYMAGANE. NIEZBEDNYCH ZAGADNIEŃ NAUCZYMY CIĘ OD PODSTAW.

 

Dodatkowym atutem będzie:
 • doświadczenie informatyczne (w tym dobra znajomość sprzętu, sieci komputerowych, środowiska Windows),
 • znajomość zagadnień finansowo – księgowych,
 • znajomość zagadnień sprzedażowo – magazynowych,
 • znajomości ustawy o rachunkowości, ustawy o vat i prawa podatkowego,
 • doświadczenia w obsłudze Klienta oraz przeprowadzaniu szkoleń.
Oferujemy:
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • pracę w dniach i godzinach roboczych,
 • miłą i koleżeńską atmosferę,
 • ciekawą i rozwojową współpracę z Klientami,
 • pakiet socjalny (w tym dofinansowanie opieki medycznej, spotkania integracyjne).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz 883.", za pomocą przycisku:

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

 

praca@auratech.pl

http://www.auratech.pl

AURA Technologies Sp. z o.o.
ul. Fasolowa 31A
02-482 Warszawa

 

1. Wysyłając swoje zgłoszenie Kandydat do pracy przyjmuje do wiadomości i akceptuje, że Administratorem jego danych osobowych jest AURA Technologies Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Fasolowa 31A, NIP 527-10-30-866 (dalej nazwana: ADO)
2. Kandydat oświadcza, że swoje dane wysłał dobrowolnie w odpowiedzi na ogłoszenie tym samym Kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych w celu rekrutacji na aplikowane stanowisko przez czas trwania całego procesu rekrutacyjnego
3. W sytuacji pytań związanych z przetwarzaniem danych osobowych Kandydat uprawniony jest do kontaktu mailowego z ADO (rodo@auratech.pl) lub telefonicznego (22 460-5-460).
4. Kandydatowi przysługuje prawo do żądania dostępu do danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych. KLIENTOWI przysługuje również prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 

Poznaj

AURA Technologies Sp. z o.o.

AURA Technologies Sp. z o.o. jest dostawą innowacyjnych rozwiązań informatycznych usprawniających procesy zewnętrzne i wewnętrzne firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce.

Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt komputerowy, urządzenia i akcesoria fiskalne (Posnet), oprogramowanie finansowo – księgowo, sprzedażowo – magazynowe, płacowo kadrowe oraz specjalistyczne Naszym celem jest oferowanie przedsiębiorcom narzędzi, które usprawnią i unowocześnią ich działanie, powiększając komfort pracy oraz  podnosząc ich efektywność i konkurencyjność.

 

Czerpiąc z dobrodziejstw technologii informatycznych propagujemy produkty i usługi o mobilnym i ekologicznym charakterze. Stąd szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie elektronicznego obiegu dokumentów czy szeroko rozumianej technologii chmury obliczeniowej.

W grudniu 2015 roku AURA Technologies Sp. z o.o. znalazła się w gronie Laureatów konkursu SOLIDNA FIRMA 2015, potwierdzając tym samym naszą rzetelność w prowadzonych przez nas codziennych, fundamentalnych działaniach. Największą dla nas nagrodą są jednak głosy i opinie naszych Klientów. Z naszych rozwiązań aktywnie korzysta tysiące zadowolonych firm o różnym profilu działalności.

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego jest osobą współpracującą z klientami, która doradza jak korzystać z technologii wykorzystywanej w danym produkcie w celu osiągnięcia celów biznesowych i rozwiązania problemów. Stanowisko Konsultanta ds. Wsparcia Technicznego z reguły związane jest z branżą IT, choć występują wyjątki. Wsparcie techniczne obejmuje gwarantowaną pomoc w eksploatacji oprogramowania, sprzętu ...
Praca Konsultant ds. Wsparcia Technicznego