Konsultant telefonicznej obsługi klientów banku [rekrutacja online]

Eagle Recruitment

Kraków

41 dni temu

Nasz klient to ogólnopolski podmiot z sektora bankowego.

Poszukujemy komunikatywnych osób do zespołu obsługi klienta.Nie wymagamy doświadczenia, przed rozpoczęciem pracy przygotowujemy do wszystkich obowiązków.

Konsultant telefonicznej obsługi klientów banku
[rekrutacja online]
Miejsce pracy: Kraków
Forma współpracy: UoP

Obowiązki:
  • Kontakt telefoniczny z klientami banku,
  • Nawiązanie długofalowych relacji z klientami,
  • Wspieranie klientów w wyborze produktów i usług bankowych,
  • Rekomendacja rozwiązań.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Jasny system premiowy,
  • szereg benefitów tj. karta sportowa, prywatna opieka medyczna,
  • świetną atmosferę pracy z kompetentnymi specjalistami,
  • jasną ścieżkę rozwoju oraz dużo szkoleń zawodowych.

Poznaj