Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Kontroler finansowo-operacyjny
INSTAL-FILTER SA
Kościan
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
79 dni temu

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie - w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kościan

Zakres obowiązków:
  • Zbieranie, agregacja i analiza danych niezbędnych do kontroli zaawansowania realizacji projektów pod względem operacyjnym i finansowym
  • Przygotowywanie budżetów i raportów, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń, w celu dostarczania wiarygodnej informacji zarządczej
  • Weryfikacja i doskonalenie procesów organizacyjnych funkcjonujących w Spółce
  • Badanie prawidłowości dokumentowania operacji gospodarczych, kontrola obiegu dokumentów
Od osoby pracującej na tym stanowisku wymagamy:
  • Doświadczenia w pracy związanej z analiza finansową i biznesową
  • Umiejętność interpretacji danych, formułowania wniosków oraz zdolność do przejrzystego ich prezentowania
  • Zaawansowanej obsługi narzędzi kalkulacyjnych, w tym MS Excel
  • Mile widziane: znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego, doświadczenie w pracy z systemem ERP
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie z dużym potencjałem rozwoju
  • Szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry
  • Możliwość korzystania z bogatego pakietu socjalnego
  • Motywacyjny system wynagradzania
Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia, konsultacje
  • Baza rowerowa
  • Świętujemy Twoje sukcesy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Bezpłatna nauka j. angielskiego
  • Spotkania integracyjne
  • Pozytywna energia

Poznaj

Nowoczesne Przedsiębiorstwo INSTAL-FILTER SA Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza ukierunkowane na kompleksową obsługę inwestycji z zakresu ochrony powietrza we wszystkich branżach przemysłu w Polsce i na świecie.