Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler jakości

SuperDrob S.A.

Łódź

5 dni temu

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy. W związku ze zmianą struktur organizacyjnych oraz ambitnymi planami ekspansji, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Ocena dostarczanych surowców,
  • Wyrywkowa ocena produkowanych wyrobów,
  • Kontrola produktów na zgodność ze specyfikacjami i foto-specyfikacjami,
  • Kontrola znakowania i jakości produktów zgodnie z obowiązującymi kartami produktów,
  • Prowadzenie dokumentacji HACCP,
  • Współpraca z organami nadzoru.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Inicjatywa i zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli o następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) („RODO”) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę SuperDrob Zakłady Drobiarsko - Mięsne S.A. zawartych w przekazanej ofercie pracy w celach związanych z procesem rekrutacyjnym. Jednocześnie potwierdzam, iż niezwłocznie zapoznam się z przysługującymi mi prawami wynikającymi z RODO, zawartymi w Informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez SuperDrob.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest SuperDrob S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (816)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (241)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (252)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (2299)
Radom (176)
Płock (115)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (88)