Kontroler jakości

Hosten

Radom

381 dni temu

Ogłoszenie numer: 2476932, z dnia 2019-05-22

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Opis stanowiska

  • nadzór nad procesem produkcyjnym
  • odbiór jakościowy bieżącej produkcji
  • opracowywanie raportów kontroli z pomiarów
  • opracowywanie działań korekcyjnych i korygujących
  • tworzenie dokumentacji jakościowej, planów kontroli
  • współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych pomiarów

Wymagania

  • podzielność uwagi, spostrzegawczość,
  • dokładność, skrupulatność i precyzja
  • samodzielność
  • umiejętność syntezy i analizy
  • nastawienie na wynik
  • umiejętność współpracy z ludźmi,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i organizacja pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę

Poznaj

Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.