Kontroler Jakości

Gamet S.A.

Toruń

3 dni temu

NAJWIĘKSZY POLSKI PRODUCENT
I JEDEN Z EUROPEJSKICH LIDERÓW
W BRANŻY DEKORACYJNYCH AKCESORIÓW
MEBLOWYCH I BUDOWLANYCH
POSZUKUJE KANDYDATA NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: Toruń
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie czynności kontrolnych wynikających z instrukcji kontrolnych, stanowiskowych i badań specjalnych;
  • Nadzór nad realizacją polityki jakości przyjętej w organizacji;
  • Określanie metod kontroli jakości w procesie produkcyjnym surowców, wyrobów gotowych i opakowań;
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych.
Wymagania:
  • Obsługa narzędzi pomiarowych (suwmiarki, czujnika zegarowego, mikrometra, wysokościomierza itp.)
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność;
  • Systematyczność i dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość skorzystania z karty sportowej;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów

za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GAMET S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 10 maja 2018 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2018r. poz. 1000)." "Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości