Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Branży Sanitarnej (energetyka)

NES Global Talent

Warszawa

46 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.
Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy budowlanej realizującej projekt energetyczny, poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: BH-91043-1
Główne obowiązki:

Zarządzanie branżą sanitarną projektu EPC w Generalnym Biurze Projektowym, m.in:

  • analiza dokumentacji projektowej – koordynacja pracy zewnętrznych biur projektowych,
  • współpraca z kierownikiem budowy w celu ukończenia projektu w sposób terminowy i efektywny,
  • przygotowanie, uzgadnianie i monitorowanie budżetu,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej dla części projektu dotyczącej prac sanitarnych,
  • przygotowanie zakresu prac dla podwykonawców,
  • organizowanie materiałów i zasobów potrzebnych do ukończenia projektu,
  • zarządzanie zasobami, w tym zespołami budowlanymi, wykonawcami i kosztami projektu,
  • zatrudnianie i nadzorowanie podwykonawców i pracowników,
  • zapewnienie płynności prac poprzez planowanie pracy i tworzenie harmonogramów,
  • przygotowanie raportów postępu prac dla klientów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania w branży sanitarnej,
  • co najmniej 4 lata wcześniejszego doświadczenia na stanowisku koordynatora robót sanitarnych na projekcie energetycznym / przemysłowym / oil&gas,
  • umiejętność czytania i interpretowania dokumentacji projektowej, budowlanej, rysunków i specyfikacji,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość przepisów budowlanych,
  • gotowość do sporadycznych delegacji na plac budowy (odległość ok. 250 km),
  • znajomość programów komputerowych specyficznych dla branży budowlanej w zakresie planowania i kalkulacji, Ms Office (Word, Excel), Ms Outlook, bazy danych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na zasadzie kontraktu B2B na czas projektu (około 5 lat),
  • międzynarodowe środowisko pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • auto służbowe.

Poznaj stanowisko: Kierownik Nadzoru Inwestycji

Kierownik do spraw nadzoru inwestycji jest osobą odpowiedzialną za kontrolowanie przebiegu realizacji danego przedsięwzięcia pod kątem zgodności z harmonogramem i jakości pracy jednostek wykonawczych. Kierownik nadzoruje wykonawstwo inwestycji od momentu powstania planu jego realizacji aż do przekazania gotowego dzieła odbiorcy. Jest to stanowisko wiążące się z dużą odpowiedzialnością, osoba na nim obsadzona porównuje założenia ...
Kierownik Nadzoru Inwestycji Praca Kierownik Nadzoru Inwestycji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (828)
Wałbrzych (53)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (205)
Toruń (118)
Lubelskie:
Lublin (199)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (894)
Tarnów (56)
Nowy Sącz (46)
Mazowieckie:
Warszawa (2052)
Radom (108)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (157)
Nysa (60)