Koordynator ds. Sprzedaży Mieszkań
EPCM Executive Search
Wrocław
kierownik/koordynator
umowa o pracę
2 dni temu

Spółka deweloperska wchodząca w skład jednej z wiodących grup budowlanych w Europie, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności w Polsce poszukuje kandydatki lub kandydata na stanowisko Lidera Działu Sprzedaży Mieszkań. Nowa osoba będzie odpowiedzialna pełną obsługę Klientów w zakresie sprzedaży projektów mieszkaniowych.

Miejsce pracy: Wrocław
Główne zadania:
  • Zarządzanie działem sprzedaży
  • Kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży projektów mieszkaniowych
  • Przygotowywanie projektów do sprzedaży (wyznaczanie struktury mieszkań, sporządzanie cenników, opiniowanie umów)
  • Aktywny udział w budowaniu i realizacji strategii marketingowej, współpraca z działem marketingu w zakresie działań wspierających sprzedaż
  • Udział w przygotowaniu i odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży
  • Kompleksowa obsługa  klientów uwzględniająca negocjacje, zawieranie  umów na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz udział w przekazywaniu lokali
  • Udział w eventach, konferencjach, targach sprzedażowych
  • Przygotowywanie analiz rynku, konkurencji i raportów sprzedaży
Wymagania:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży mieszkań w firmie deweloperskiej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji z klientem
  • Nastawienie na osiąganie wyników sprzedażowych
  • Bardzo dobra orientacja w rynku lokalnym nieruchomości
  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedaży,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, etc)
Oferujemy:
  • Samodzielną i stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • Współuczestniczenie w tworzeniu działu sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość współpracy przy wielu ciekawych projektach
  • Uczestniczenie w ciekawych architektonicznie projektach segmentu premium
  • Umowę współpracy B2B, wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.