Koordynator / Koordynatorka wolontariatu i komunikacji wewnętrznej

Fundacja Orange

Warszawa

3 dni temu

Team Warszawa

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Nasz Standard
Nasz
Standard
  • Umowa o pracę
  • Rekrutacje wewnętrzne
  • Nowoczesne środowisko pracy
  • Programy rozwojowe i systemy szkoleń
Zadania
Zadania
  • koordynacja programu wolontariatu pracowniczego
  • angażowanie pracowników firmy do udziału w projektach społecznych, szczególnie w projektach edukacji cyfrowej
  • wdrażanie nowych inicjatyw w wolontariacie w firmie
  • komunikacja o fundacji do pracowników firmy – kampanie edukacyjne, społeczne, akcje specjalne, szkolenia, eventy, bieżąca komunikacja przy użyciu dostępnych narzędzi komunikacji w Orange
  • współpraca z partnerami społecznymi, agencjami i podwykonawcami
  • zarządzanie budżetem programu
  • dbanie o wysokie standardy współpracy z wolontariuszami, administrowanie aplikacją do zarządzania wolontariatem
  • współpraca przy bieżących aktywnościach działu komunikacji i projektów strategicznych
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • masz min. 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze komunikacji, CSR, HR lub zarządzania wolontariatem
  • znasz zagadnienia z zakresu CSR i społecznego zaangażowania biznesu
  • masz doskonałą organizację pracy, odpowiedzialność, dbałość o szczegóły, „lekkie pióro”
  • podchodzisz z entuzjazmem do pracy z ludźmi
  • znasz język angielski
  • Twoje doświadczenie w pracy przy projektach społecznych, public relations, zamiłowanie do nowych technologii będzie dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • możliwości rozwoju w organizacji będącej liderem rynku telekomunikacyjnego
  • udziału w ciekawych projektach zawodowych
  • pracy w przyjaznym, dynamicznym środowisku
Wszystkie benefity znajdziesz na orange.jobs
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter:

Aldona Kozłowska

Aldona.Kozlowska@orange.com

Pracownik Działu Personalnego to osoba, która wspiera organizacyjne dział zarządzania personelem - w zakresie rekrutacji, planowania szkoleń, raportów personalnych oraz innych obowiązków związanych z tworzeniem i realizacją polityki personalnej firmy. Pracownik Działu Personalnego powinien mieć minimum wykształcenie policealne o profilu administracyjnym lub ...
Praca Pracownik Działu Personalnego