Koordynator wsparcia procesu przetargowego w Orange Energia

Orange Polska S.A.

Warszawa

4 dni temu

Team Warszawa

umowa B2B

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
Zadania
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargach
  • kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentacji przetargowej
  • prowadzenie rejestru i archiwizacja prowadzonych postępowań oraz aktualizacja danych, dotyczących przetargów, w systemach informatycznych
  • przygotowywanie umów dot. przetargów
  • kontakt z klientami oraz dealer suport w zakresie przetargów
  • przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących przetargów realizowanych w Spółce
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • efektywnie planujesz i organizujesz swoją pracę
  • sprawnie posługujesz się Excelem
  • masz doświadczenie w pracy z dokumentami
  • dbasz o szczegóły
  • cechuje Cię dokładność i systematyczność
  • presja czasu to dla Ciebie motywator
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • umowę B2B
  • współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły

Rekruter

Aleksandra Norkowska

Aleksandra.Norkowska@orange.com

Specjalista ds. przetargów jest odpowiedzialny za przygotowywanie, kompletowanie i prowadzenie dokumentacji niezbędnej do udziału w przetargach. Do jego obowiązków należy również wyszukiwanie informacji o przetargach oraz składanie ofert. Osoba zatrudniona na tym stanowisku kontroluje również prawidłowy obieg dokumentacji przetargowej oraz dba o prowadzenie rejestru i archiwizację prowadzonych ...
Praca Specjalista ds. przetargów