Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa/y ds. zakupów

Hotel Radisson Blu oraz Hotel Park Inn by Radisson w Krakowie

Kraków

224 dni temu

Ogłoszenie numer: 1860796, z dnia 2017-12-07

oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: ACC2/2017

Opis stanowiska

  • Ewidencja faktur zakupu oraz bieżąca analiza i kontrola  rozrachunków oraz terminów płatności
  • Naliczanie, kontrola i odprowadzanie podatku u źródła oraz sporządzanie deklaracji podatkowych z nim związanych
  • Przygotowywanie rozliczeń VAT, VAT-UE oraz importu usług
  • Kontrola i księgowanie  rozliczeń magazynowych oraz rozliczanie inwentaryzacji
  • Ewidencja i kontrola rozliczeń międzyokresowych kosztów czynnych i biernych
  • Przygotowywanie danych do kwartalnych raportów GUS

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów podatkowych, znajomość ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność i sumienność
  • Wysoka zdolność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowej sieci hotelarskiej
  • Przyjazną atmosferę pracy i bardzo dobre warunki socjalne w tym posiłki pracownicze
  • Możliwość rozwoju i szkolenia zawodowego
  • Atrakcyjne zniżki przysługujące pracownikom w ramach sieci Carlson Rezidor Hotel Group
  • Pakiet opieki medycznej

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (813)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1719)
Radom (70)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)